در پي رايزني هاي بانک کشاورزي با سازمان خصوصي سازي به منظور استفاده از ابزارهاي الکترونيکي، ديگر نيازي به مراجعه حضوري مردم به شعب بانک ها براي دريافت سود سهام عدالت نيست.

محمد طالبي، مدير عامل بانک کشاورزي گفت: سازمان خصوصي سازي براي پرداخت سود سهام عدالت متناسب با اقشار مختلف جامعه، بانک ها را انتخاب کرده است.وي با اشاره به تعداد بالاي مشمولان دريافت سود سهام عدالت افزود: بانک کشاورزي به جهت عملکرد خود در اين حوزه طي مراحل گذشته و بازخورد آن از سوي سازمان خصوصي سازي به منظور پرداخت سود برگزيده شده است.

مدير عامل بانک کشاورزي در مورد منابع سود سهام عدالت گفت: تامين اعتبار از سوي سازمان خصوصي سازي انجام مي شود و پس از واريز وجه به حساب بانک، براي پرداخت سود برنامه ريزي صورت مي گيرد.وي با تاکيد بر سودآور بودن سهام عدالت افزود: سود سهام عدالت مربوط به شرکت هاي سهام عدالت است و اين سود به سهامداران اين شرکت ها مي رسد.طالبي در ادامه به مذاکرات بانک کشاورزي با سازمان خصوصي سازي اشاره و تصريح کرد: بايد با استفاده از ابزارهاي الکترونيکي براي پرداخت سود سهام عدالت، از مراجعه حضوري مردم به شعب کاسته شود.

وي متذکر شد: معمولا در مراحل اوليه پرداخت سود سهام عدالت، سهامداران به دريافت وجه نقد علاقه مند هستند.

صدور کارت الکترونيکي

مدير عامل بانک کشاورزي ابراز اميدواري کرد تا با صدور کارت هاي الکترونيکي، سود سهام عدالت به سهامداران پرداخت شود.

به گفته وي، با اين اقدام سهامداران بدون حضور در شعبه، سود خود را از دستگاه هاي خودپرداز و ساير کانال هاي ارتباطي بانکي دريافت خواهند کرد.

بیشتر بدانید:   پرداخت اینترنتی بانکها متوقف می شود

طالبي با تاکيد بر اينکه پرداخت سهام عدالت بايد به صورت الکترونيکي انجام شود، اظهار داشت: پيش از پرداخت سود بايد با هماهنگي سازمان خصوصي سازي اين اقدام به صورت الکترونيکي صورت پذيرد.به گفته وي، با اجراي فرآيند الکترونيکي پرداخت سود سهام عدالت، ديگر نيازي به مراجعه حضوري مردم به شعبه نيست.

وي گفت: در اين مرحله به دو ميليون و 170 هزار نفر سود سهام عدالت پرداخت مي شود که هم اکنون در حال پرداخت هستيم.

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.