گوشی‌های C1 نوکیا و Cedar سونی اریکسون به عنوان پرفروش‌ترین گوشی‌های ارزان قیمت در بازار معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دنیای اقتصاد، قیمت پایین این مدل گوشی‌ها باعث شده تا اکثر متقاضیان ترجیح به خرید آنها داشته باشند. گوشی C1 نوکیا که یکی از جدیدترین گوشی‌هاي ارزان قیمت نوکیا است با بهای 43 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار مي‌گیرد.

قابلیت پشتیبانی از دو سیم‌کارت و صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 65 هزار رنگ از ویژگی‌هاي گوشی C1 نوکیا به شمار مي‌آید.


2730 نوکیا نیز یکی دیگر از گوشی‌هاي پرفروش این برند است که با بهای 100 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار گرفته است. صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 256 هزار رنگ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی، قابلیت ارتقاي حافظه داخلی تا دو گیگابایت و جک صوتی 3/5میلیمتری از مشخصات فنی گوشی 2730 نوکیا به شمار مي‌آید.

در این میان مدل‌هاي 1202، 1203، 1208 نوکیا که با قیمت زیر 40 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسند نیز به عنوان گوشی‌های خوش فروش این برند در بازار معرفی شده اند.

گوشی Cedar سونی‌اریکسون که با قیمت ۹۰ هزار تومان در بازار عرضه مي‌شود توانسته از فروش مناسبی برخوردار شود. این گوشی دارای امکاناتی نظیر صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش ۲۵۶ هزار رنگ، ارتقاي حافظه اصلی تا ۱۶ گیگابایت و دوربین عکاسی و فیلمبرداری دومگاپیکسلی است.


W100 و J105 از دیگر گوشی‌هاي پرفروش و ارزان قیمت سونی اریکسون در بازار است که توانسته با بهای فروش 90 و 115 هزار تومانی مورد تقاضای بیشتر مشتریان قرار گیرد.

2 دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید