نخستین پیام‌ رسان گفت‌وگو و پرداخت ایرانی به نام پیام رسان بله ، با هدف فراهم کردن همزمان گفت‌وگو و همچنین پرداخت‌های مالی کاربران و استفاده‌ کنندگان داخلی از اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان رونمایی شد.

پیام رسان بله ; اولین پیام‌ رسان گفت‌ و گو و پرداخت ایرانی
پیام رسان بله ; اولین پیام‌ رسان گفت‌ و گو و پرداخت ایرانی

به گزارش برسام و به نقل از  فارس، بر اساس این گزارش، دانشجویان نخبه ایرانی در اقدامی تازه، موفق به طراحی و رونمایی از پیام‌رسانی شدند که علاوه بر تمام امکانات یک پیام‌رسان کامل(درحوزه گفت‌وگو و ارتباط)، امکانات مالی قابل توجهی نیز دارد.

بر این اساس، کاربران ایرانی می‌توانند از طریق این امکانات متفاوت، به تجربه راحتی دست پیدا کرده و در بستر ارتباط و گفت‌وگو، امکاناتی مانند ارسال پیام، تشکیل گروه یا کانال، جستجوی افراد براساس نام و نمایش آخرین حضور مخاطبین و امکانات مشابه دیگر را در اختیار داشته باشند.

بر پایه این گزارش، پیام رسان بله با زیرساخت پرسرعت خود، امکان ارسال و دریافت پر سرعت عکس، فیلم و فایل را فراهم کرده و علاوه بر این، در قدمی رو به جلو مجموعه‌ ای از امکانات مالی را هم به کاربر هدیه می‌ کند.

خرید شارژ و پرداخت قبوض زیرنظر بانک مرکزی از امکاناتی هستند که کاربران در همان فضای گفت‌وگوی پیام‌رسان به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند.

در عمل، وجه برتری این پیام رسان ایرانی قابلیت انجام امور بانکی است که تا به حال در اختیار کاربران ایرانی قرار نداشته و حتی پیام‌رسان‌های خارجی(در دسترس ایرانی‌ها) نیز مجهز به این توانایی نبوده اند.

گفتنی است از دیگر محاسن پیام رسان بله ایرانی آن است که کاربران می‌توانند به راحتی در یک فضای واحد همه نیازهای خود را رفع کنند. این مورد موجب برتری «بله» بر نمونه‌های مشابه خارجی است.

بیشتر بدانید:   معرفی پیام رسان سروش ؛ سروش چه ویژگی‌هایی دارد؟

بر پایه این گزارش، درحال حاضر می‌توانید به راحتی و در سه نسخه اندروید، ios و وب، پیام‌رسان «بله» را از این لینک دانلود و نصب کنید.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

1 دیدگاه

  1. برنامه خوبیه خیلی راحته و سرعت بالایی داره و این که کار بانکی رو راحت انجام میده خیلی خوبه و ایرانیه سروراش و من به سادگی میتونم تبادل اطلاعات داشته باشم فقط تنها مشکلش نداشتن کاربره که اونم به مرور حل میشه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.