به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از telna.ir، سید امیرحسین حاتمی نسب در گفتگویی با اشاره به فعالیت های این گروه تعاونی در عرصه ارائه خدمات اینترنتی در ایران گفت: گروه پیشگامان كویر به عنوان بزرگترین تعاونی فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران عرضه اینترنت را از جمله محورهای نخستین فعالیت خود دانسته و از سال 1375 در این زمینه مشغول فعالیت است و خوشبختانه كارنامه ارزشمندی در این خصوص دارد.

وی افزود: در سال 1389 برای سومین سال این گروه توانست جایزه بهترین ارائه كننده اینترنت كشور را از آن خود كند و در ویترین افتخارات خود علاوه بر كسب جایزه ایتا و جایزه ستاره اینترنت در سال 88 در سال جاری نیز برای دومین بار جایزه ستاره اینترنت ایران را به افتخارات خود بیفزاید.

حاتمی نسب در خصوص عرضه اینترنت پیشگامان كویر افزود: ارائه اینترنت پرسرعت این گروه تعاونی در قالب نام پیشگامان كویر در سراسر ایران از سوی یكی از شركت های اقماری به نام شركت پیشگامان توسعه ارتباطات صورت می گیرد كه خوشبختانه یكی از موفق ترین شركت ها در این عرصه می باشد.

وی خاطرنشان كرد: در حال حاضر خدمات اینترنت پیشگامان كویر در بیش از 230 شهر و 570 مركز مخابراتی دارای پورت فعال با كیفیت متناسب با ایران عرضه می شود.

مدیر روابط عمومی گروه پیشگامان كویر كسب عنوان ستاره اینترنت ایران از سوی این گروه را به دلیل وسعت ارائه خدمات در كشور، پاسخگویی و ارائه خدمات برتر پشتیبانی و همچنین جهش چشمگیر در گسترش و عرضه اینترنت در كشور دانست و ادامه داد: این گروه با برنامه ریزی انجام داده امیدوار است موجبات تحول اینترنت ایران در سال آینده را فراهم كند.

وی تاكید كرد: این گروه در اكثر شهرهای ایران مقام اول بیشترین كاربر و بهترین ارائه دهنده اینترنت پر سرعت را داراست، هرچند در استان تهران رقبای دیگری نیز در حال فعالیت هستند اما این گروه امیدوار است در سال 90 در استان تهران نیز عنوان بیشترین كاربر آنلاین را از آن خود كند.

مدیر روابط عمومی گروه پیشگامان كویر با اشاره به طرح های زیرساختی این گروه در جهت بهبود وضعیت اینترنت در پارامترهای مختلف گفت: با توجه به شرایط رقابتی بازار این طرح ها بعد از افتتاح به اطلاع عموم خواهد رسید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید