زمانی شستن لباس‌ها تنها نمایان‌گر تمیزی و پاکیزگی بود، اما در دنیای کنونی علاوه بر تمیزی و پاکیزگی، شست‌وشوی لباس‌ها بیان‌گر شخصیت، سبک پوشش و زندگی نیز هست، علاوه بر این، امروزه کارایی صِرف برای لوازم آشپزخانه از جمله ماشین لباسشویی تنها دغدغه خانم و آقای خانه نیست، چرا که ظاهر و طراحی آن‌ها نشانی بر ذوق و سلیقه صاحب خانه است.

ادواش نمایانگر سبک پوشش و زندگی مدرن امروزی است
ادواش نمایانگر سبک پوشش و زندگی مدرن امروزی است

همه اینها موضوعاتی هستند که این روزها شست‌وشوی لباس و انتخاب لباسشویی مناسب را سخت‌تر از هر زمانی کرده. امروزه در عصر ارتباطات نوع و نحوه پوشش وظیفه دارد، بخشی از گفتار‌ها و مکالمات روزمره را به مخاطب منتقل کند. به همین دلیل داشتن یک ماشین لباسشویی حرفه‌ای مانند یک عطر یا ادکلن خوب و یک کفش یا کیف دستی جزو ضرورت‌های زندگی مدرن امروزی است.

متشخص، زیبا و آراسته

شست‌وشوی لباس امروزه تنها به باز کردن در لباس‌‌شویی و ریختن لباس‌ها و فشردن دکمه آغاز شست‌وشو خلاصه نمی‌شود. لباس‌های متفاوت نیازمند شست‌وشوی متفاوتی هستند و باید از مواد شوینده متفاوتی برای شست‌وشویشان استفاده کرد. باید همه چیز طبق برنامه و روی اصول پیش برود تا خروجی نهایی لباسی باشد که به همان کیفیت روز خرید باقی بماند. سامسونگ به خوبی این حساسیت کاربران ایرانی را درک کرده و به همین منظور ماشین لباسشویی ادواش (AddWash) را به آنها ارائه داده است. ادواش یک استاد به تمام معنای شست‌وشوست و به‌ خوبی می‌داند که باید با هر یک از لباس‌ها چگونه رفتار کند و برای هر یک برنامه‌ای خاص در ذهنش دارد.

۱۸ حالت شست‌وشوی مختلف به خانم یا حتی آقای خانه امکان می‌دهد بهترین حالت شست‌وشو را برای لباس‌های خود انتخاب کنند. این یعنی لباس‌ها به بهترین نحو شسته می‌شوند که نتیجه‌اش می‌شود تمیزی دوچندان و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس.

بیشتر بدانید:   حکومت بر دنیای بازی ها با مادربردهای Gigabyte Gaming

اما این فقط یک طرف ماجراست. ماشین لباسشویی AddWash یک جنبه دیگر هم دارد. این جنبه به خانه و آشپزخانه، یعنی جایی که ادواش در آن قرار می‌گیرد، برمی‌گردد. ظاهر زیبا و خاص ادواش جلوه‌ای متفاوت به آشپزخانه می‌بخشد.

هم به اعضای خانواده ظاهری باوقار و خاص می‌دهد و هم شیک بودن را به داخل خانه و تار و پود چیدمان آن تزریق می‌کند.

ادواش نمایانگر سبک پوشش و زندگی مدرن امروزی است
ادواش نمایانگر سبک پوشش و زندگی مدرن امروزی است

بی دغدغه، با برنامه با طعم آرامش

ماشین لباسشویی AddWash فراتر از ماشین‌های لباس‌شویی موجود در بازار است، حتی شاید فراتر از یک ماشین لباس‌شویی. تکنولوژی حباب‌ساز(Eco-bubble) آن باعث می‌شود تا مواد شوینده بدون کوچک‌ترین آسیبی به بهترین شکل ممکن به بافت البسه و پارچه‌ها نفوذ کند و آن‌ها را با بالاترین کیفیت بشوید. بدون این که صاحب خانه دغدغه ماندن لکه سفید مواد شوینده روی لباس را داشته باشد یا از لک انداختن چربی‌ها و سایر لکه‌های کثیفی رو البسه نگران باشد.

سامسونگ ادواش را برای زندگی مدرن و پرسرعت امروزی طراحی کرده است. این شرکت نیازهای کاربران را سنجیده و متناسب با این نیازها بهترین لباسشویی را روانه بازار کرده تا همه‌چیز در زندگی کاربر طبق برنامه پیش رود. برای شستن لباس‌ها نیازی به حضور در خانه نیست، برای شستن‌شان کافی است، فقط لباس‌ها را در داخل دیگ الماسه ادواش قرار داد و از خانه خارج شد. اتصال ادواش به وای‌فای (مدل H147) باعث می‌شود تا آقا و خانم خانه برنامه شستشو رو از جایی دیگر، در حین یک مهمانی خانوادگی یا از سرکار کنترل و طوری برنامه ریزی کنند که با برگشت به خانه، کار ادواش نیز به پایان رسیده باشد.

بیشتر بدانید:   گوشی Galaxy C5 Pro در چین رونمایی شد

سرعت آب‌کشی دواش تا ۱۴۰۰ دور در دقیقه بالا می‌رود، بدون اینکه کوچک‌ترین آلودگی صوتی تولید کند. این یعنی می‌توان حتی در هنگام حضور در خانه و کنترل شستشو در داخل خانه پس از شروع فرآیند شستشو، در آرامش کامل استراحت کرد ، در حالی که ادواش مشغول شستن و خشک کردن لباس‌هاست.

ماشین لباسشویی AddWash تنها وسیله‌ای برای شستن لباس‌ها نیست. یک سبک خاص زندگی است و برای کسانی طراحی شده که به پوشش و سبک زندگی خود اهمیت می‌دهند، آنان که به تاثیر لباس‌هایشان بر زندگی روزمره، کارشان، برخوردها و روابط‌شان با سایرین اهمیت می‌دهند و همیشه برای لباس‌ها مانند زمان خریدشان ارزش قائل‌اند.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.