هفته گذشته سامسونگ اعلام کرد که خریداران کره ای می توانند پیش خریدهای خود را ثبت کنند. در اتفاقی نادر و غیر قابل تصور، رکورد پیش فروش سامسونگ با بیش از ۵۵۰ هزار پیش فروش گلکسی اس ۸ تنها در دو روز در این کشور شکسته شد.

با اینک چند روزی از رونمایی پرچمدار موبایل سامسونگ نمی گذرد، این آمار نشان می دهد این محصول به اختلاف بسیار زیاد محبوبیت ویژه ای در بین کاربران موبایل سامسونگ خواهد داشت. سال گذشته Galaxy S7 آمار پیش فروش ۱۰۰ هزار و Galaxy Note 7 پیش فروش ۲۰۰ هزار دستگاه را ثبت کرده بودند. اختلاف بیش از ۳۵۰ هزار پیش فروش در مدت مشابه برای Galaxy S8 شرکت سامسونگ را بسیار خوشحال و البته متعجب کرده است.

پیش فروش 550 هزار Galaxy S8 در دو روز فقط در کره جنوبی!
پیش فروش ۵۵۰ هزار Galaxy S8 در دو روز فقط در کره جنوبی!

آمارهای موفقیت گلکسی اس ۸ شرکت سامسونگ را امیدوارد به بازگشت موفقیت آمیز به بازار موبایل بعد از شکست های عیجب در Galaxy Note 7 کرده است. بر این اساس تحلیلگران این شرکت در کره جنوبی، پیش بینی های خود در مورد میزان موفقیت و فروش این محصول را بصورت کامل تغییر داده اند و پیش بینی کرده اند فروش این محصول به احتمال زیاد آمار ضعیف فروش در سامسونگ در نیمه چهارم سال گذشته را جبران خواهد کرد.

با این حال نمی توان آمار دقیقی در مورد احتمال موفقیت این محصول در کل دنیا نشان داد. باید منتظر نتایج پیش فروش در کشورهای دیگر به خصوص آمریکا بود. به علاوه اینکه سامسونگ گلکسی اس ۸ از لحاظ قیمت نسبت به Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge بسیار بالاتر است و رقبای دیگر مانند LG G6 می توانند تهدیدهای جدی برای فروش مستمر این موبایل پرچمدار باشند.

بیشتر بدانید:   Galaxy Note III به چیپست Snapdragon 800 مجهز خواهد شد

ال جی جی ۶ هم از لحاظ اندازه و امکانات می تواند با گلسی اس ۸ رقابت کند و هم با توجه به اینکه دارای دو دوربین است، از لحاظ تفاوت و امکانات احتمالا خریداران را نیز وسوسه خواهد کرد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.