تازه ترین خبر ها حاکی از آن است که همزمان با رونمایی از Samsung Galaxy S8 پیش فروش این محصول حداقل در یک کشور آغاز می شود.

دو روز دیگر تا رونمایی از آخرین و پر سر وصداترین پرچمدار سامسونگ باقی مانده است و هنوز تب اخبار و اتفاقات در مورد این محصول در اوج خود به سر می برد.

پیش فروش Galaxy S8 در هلند

سایت آلمانی زبان سامسونگ این نوید را به برخی کشورها مانند هلند و بلژیک و آلمان داده است و به احتمال زیاد در سریعترین زمان ممکن در اختیار خریداران این کشورها نیز قرار خواهد گرفت.

پیش فروش Galaxy S8 همزمان با رونمایی در کشورهای هلند و بلژیک
پیش فروش Galaxy S8 همزمان با رونمایی در کشورهای هلند و بلژیک

البته انتظارها و شایعات کمی جلوتر رفته و گفته می شود سامسونگ کلکسی اس ۸ در کره جنوبی نیز ارائه خواهد شد. این محصول به احتمال زیاد در این کشور در تاریخ ۷ آپریل ارائه می شود.

پیش بینی قیمت Galaxy S8

به هر حال این خبر نشان می دهد خریداران اروپایی می توانند از پس فردا پیش خریدهای خود را نیز آغاز کنند. شایعات و خبرها نشن می دهد Galaxy S8 با شروع قیمت ۶۹۹ دلار و Galaxy S8 plus با شروع قیمت ۷۹۹ دلار در بازار عرضه خواهد شد.

به هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا واقعا گلکسی اس ۸ فقط در دو رنگ ارائه خواد شد؟ (فکر نمی کنیم و احتمالا رنگ ها بیشتر خواهد بود!) آیا این محصول با گارانتی پس دادن بدون شرط ارائه خواهد شد یا خیر؟ (بعید به نظر می رسد!)

بیشتر بدانید:   addictivetips ؛ سایتی به نام ترفندهای اعتیاد آور!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.