دوربين ديجيتالي EOS 50D كانن كه از مدت‌ها قبل كاربران انتظار آن را مي‌كشيدند، به زودي به صورت گسترده و عمومي وارد بازارهاي جهاني مي‌شود.

به گزارش فارس، آخرين اخبار منتشر شده حاكي از آن است كه دوربين ديجيتالي EOS 50D كانن كه البته در سايت‌هاي اينترنتي با نام 60D نيز شناخته مي‌شود، حسگر 18 مگاپيكسلي CMOS را براي تصويربرداري در اختيار كاربران مي‌گذارد.

اين دوربين ديجيتالي قابليت ويژه و منحصر به‌فردي دارد كه تاكنون در ديگر دوربين‌هاي DSLR كانن عرضه نشده است. در اين دوربين كاربر مي‌تواند خدمات گيرنده ماهواره‌اي GPS را به صورت مستقيم در اختيار داشته باشد و آن را براي مشخص كردن موقعيت‌هاي جغرافيايي مختلف به كار برد.

منابع آگاه اعلام كرده‌اند كه حسگر مركزي اين دوربين به احتمال قوي Rebel T2i يا EOS 7D خواهد بود. سيستم اتوفوكوس دوربين نيز به صورت هوشمند ساخته شده است. در صورتي كه در دوربين جديد كانن از حسگر EOS 7D استفاده شود، سيستم اتوفوكوس آن با سرعت 8 فريم در ثانيه عمل مي‌كند و اگر از حسگر Rebel T2i استفاده شود، سيستم اتوفوكس با سرعت 3/7 فريم در ثانيه به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.

شركت كانن هم‌اكنون مراحل پاياني آزمايش روي دوربين 60D را پشت‌سر مي‌گذارد و منابع آگاه بر اين باورند كه آن را تا پايان تابستان به دست كاربران مي‌رساند. نمايشگاه Photokina كه از بزرگترين اتفاقات بين‌المللي در زمينه دوربين‌هاي ديجيتالي محسوب مي‌شود، در دسامبر برگزار خواهد شد و احتمال مي‌رود كه كانن اين دوربين 18 مگاپيكسلي را نخستين بار در آن به نمايش بگذارد.

بیشتر بدانید:   بهترین دوربین‌هایی که می‌توان ارزان خرید

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید