اسكايپ به كاربرانش امكان مي‌دهد مكالمات تلفن ثابت بين‌المللي و تلفن‌هاي بي‌سيم را با نرخ‌هاي پايين‌تري نسبت به قبل انجام دهند.

به گزارش ايسنا، اين شركت هم‌اكنون اشتراك‌هايي را عرضه مي‌كند كه از يك دلار و 9 سنت در ماه آغاز مي‌شود و نرخ‌هايي را عرضه مي‌كند كه از يك سنت در دقيقه براي تماس با هر نقطه‌اي در جهان آغاز مي‌شود.

نرخ جديد اسكايپ كاهش قابل توجهي نسبت به دو دلار و 95 سنت هزينه اشتراك ماهانه‌اي يافته كه اين شركت پيش از اين از كاربران در آمريكا براي مكالمات نامحدود در اين كشور و كانادا دريافت مي‌كرد.

طبق اعلام اسكايپ، نرخ‌هاي اشتراك جديد حداكثر 60 درصد براي كاربران در هزينه‌هاي خدمات پرداخت به ازاي استفاده اين شركت صرفه‌جويي به همراه مي‌آورد.

كاربران هم‌چنين بر اساس طرح‌هاي اشتراك جديد اسكايپ مي‌توانند تنها مكالمه با تلفن ثابت يا تلفن‌هاي همراه و يا اشتراك ماهانه و سالانه را انتخاب كنند.

اسكايپ علاوه بر معرفي نرخ‌هاي اشتراك جديد، در تدارك آزمايش بتاي عمومي از ويژگي چت ويديويي گروهي جديدي است كه تا پنج نفر به‌صورت هم‌زمان مي‌توانند در آن شركت كنند. سرويس جديد در ابتدا رايگان خواهد بود اما به‌محض خارج شدن از مرحله آزمايشي دريافت هزينه اشتراك براي آن آغاز مي‌شود.

نرم‌افزار اسكايپ به كاربران رايانه و تلفن همراه امكان مي‌دهد با يكديگر به رايگان مكالمه كنند و مكالمات ارزان قيمت با تلفن هاي همراه و ثابت انجام دهند و برخلاف مكالمات تلفن همراه معمولي كه برروي يك شبكه سلولاري منتقل مي‌شوند، اسكايپ صداي كاربر را به داده تبديل و آن را برروي اينترنت ارسال مي‌كند.

بیشتر بدانید:   موتور جستجوگر ملی یا حق به جای یاهو و گوگل

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.