شرکت کسپرسکی راهکار امنیت اختصاصی کاربران خانگی را به بازار ایران معرفی کرد.

آزمايشگاه كسپرسكي، شركت پيشرو در ارائه راه حل هاي امنيت اطلاعات اعلام كرد با توجه به بازار رو به رشد کاربران خانگی در سطح جهان محصول Kaspersky PURE یا کسپرسکی ناب به عنوان یک نرم افزار امنیتی با کارکرد اختصاصی و مجتمعی از چند نرم افزار مختلف برای کاربران خانگی در نظر گرفته شده است.

به گزارش ICTPRESS به نقل از موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران کسپرسکی ناب حفاظت کامل کاربران را در مقابل تمامی انواع تهدیدات اینترنتی برعهده دارد ضمن آنکه به امکاناتی همچون کنترل توسط والدین، بک آپ گیری از داده ها، ابزارهای رمزنگاری داده ها و نرم افزار مدیریت رمزهای عبور نیز مجهز است. همچنین انجام تنظیمات بهینه امنیتی مرورگرهای اینترنتی و سیستم عامل نیز از دیگر ویژگی های این محصول جدید است.

کسپرسکی ناب به غیر از همراه داشتن همه امکانات نسخه های آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی، ویژگی هایی نظیر فناوری sandbox که فراهم کننده محیطی مجازی امن است، فناوری حفاظت پیشگیرانه تهدیدات و فناوری محدودسازی و کنترل برنامه ها در سطوح بالا را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

Kaspersky PURE دو امکان جدید و مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که عبارتند از: امکان بک آپ گیری از داده ها با برنامه زمان بندی خودکار، به صورت آنلاین روی درایوهای شبکه و با امکان رمزگذاری و دیگری امکان کنترل و مانیتور شبکه های خانگی و شبکه های WiFi و نظارت بر تبادل داده ها در آن ها.

بیشتر بدانید:   میلیون ها گوشی سامسونگ در معرض هک شدن

از دیگر ویژگی های کسپرسکی ناب می توان به حفاظت از داده ها در مقابل سرقت فیزیکی هارد دیسک ها یا حافظه های USB اشاره کرد. به این ترتیب با برنامه ریزی جهت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و رمزنگاری آن ها می توان از صحت و سلامت آن ها اطمینان حاصل کرد.

به گفته تارک کازباری، مدیرعامل کسپرسکی خاورمیانه، در دنیای امروزی که داده های محرمانه در رسانه های دیجیتالی ذخیره می شوند و خریدهای اینترنتی و بانکداری الکترونیکی نیز رواج دارد، در خاورمیانه نیز روز به روز برحجم چنین فعالیت هایی افزوده می شود. در نتیجه هرروز بر هدف های حملات خرابکارانه و تهدیدات اینترنتی افزوده می شود. در نتیجه Kaspersky PURE به عنوان راهکاری برای حفاظت دنیای دیجیتالی در برابر بدافزارها و حملات سایبر طراحی و ارائه شده است.

به گفته کازباری این محصول به کاربران کمک می کند که از دارایی های دیجیتالی و شخصی خود نظیرعکس ها، فیلم ها و اسناد مهم به خوبی مراقبت کنند.
در آزمایشگاه کسپرسکی بخش محافظت از کاربران خانگی اهمیتی فراوان دارد. در سال ۲۰۰۹ و با توجه به رشد بسیار زیاد این بازار در سطح جهان، درآمد حاصله از فعالیت در این بخش نسبت به سال قبل به میزان ۵۵درصد رشد داشته است.

مدیرعامل کسپرسکی خاورمیانه در همین زمینه معتقد است که خط تولید محصولات کسپرسکی در خاورمیانه با معرفی گروه جدیدی از محصولات خانگی می تواند گسترش مناسبی پیدا کند و Kaspersky PURE پرچمدار این حرکت جدید خواهد بود.

در تصویر تارک کازباری مدیرعامل کسپرسکی خاورمیانه (راست) را به همراه پتر آلشکین مدیر محصولات خانگی در کسپرسکی خاورمیانه، شرق اروپا و آفریقا را ملاحظه می کنید.

بیشتر بدانید:   تشخیص مطالب نادرست ویکی پدیا با نرم افزاری از پژوهشگران آمریکایی

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.