تنها چند روز دیگر به عرضه‌ی عمومی جدیدترین کنسول شرکت نینتندو، یعنی کنسول نینتندو سوییچ که چند ماه پیش به صورت رسمی معرفی شد، زمان باقی مانده است.

چندی پیش مشخص شد که قرار است یک به‌روزرسانی نرم‌ افزاری برای کنسول نینتندو سوییچ در نخستین روز عرضه‌ اش در دسترس دارندگان آن قرار بگیرد که ویژگی‌ های از جمله در دسترس قرار گیری فروشگاه الکترونیکی نینتندو را به این سیستم اضافه می‌کند؛ اخیراً اما جزئیات بیشتری از این به‌روزرسانی به اشتراک گذاشته شده است.

جزئیات به‌ روزرسانی روز نخست نینتندو سوییچ مشخص شد
جزئیات به‌ روزرسانی روز نخست نینتندو سوییچ مشخص شد

در حال حاضر کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ در دسترس اصحاب رسانه و افراد فعال صنعت بازی‌ های ویدئویی قرار گرفته است. این عده تابدین لحظه تنها می‌ توانند به تجربه‌ی بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild و چند بازی فیزیکی دیگر بپردازند چرا که در حال حاضر فروشگاه الکترونیکی نینتندو (eShop) در دسترس قرار ندارد. اگرچه این وضعیت با عرضه‌ ی به‌ روزرسانی روز نخست تغییر خواهد کرد و شاهد افزوده شدن ویژگی‌ های دیگری نیز به آن (نینتندو سوییچ) خواهیم بود.

با اینکه نینتندو هنوز به طور رسمی جزئیات این به‌ روزرسانی را در دسترس قرار نداده است، اما وب‌ سایت NintendoEverything توانسته به صورت مستقیم با این شرکت تماس بگیرد و اطلاعاتی از این به‌ روزرسانی بدست آورد.

پیش از همه این به‌ روزرسانی فروشگاه الکترونیکی نینتندو را در دسترس قرار خواهد داد. از جمله دیگر مواردی که با نصب این به‌ روزرسانی شاهد آن‌ها خواهیم بود می‌توان به گیم‌ پلی آنلاین، قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر در شبکه‌ های اجتماعی و اتصال به حساب‌ های کاربری نینتندو (Nintendo Accounts) اشاره کرد.

بیشتر بدانید:   دانلود بازی سوپر ماریو ران به ۱۵۰ میلیون بار رسید

یکی از نگرانی‌ های علاقه مندان به این کنسول، عدم وجود مرورگری تحت وب است که باعث سردرگمی این عده مبنی بر چگونگی اتصال به شبکه‌ هایی که نیازمند ثبت نام هستند، شده است. اینک اما تائید شده است که اتصال به اینترنت پس از احراز هویت امکان پذیر خواهد بود؛ این امکان برای علاقه مندان مهیا خواهد بود تا به ثبت نام یا پذیرفتن قوانین شبکه‌ های مد نظر خود نظیر هتل‌ ها و کافه‌ ها بپردازند.

خبر خوب این است که این به‌روزرسانی بسیار سریع اعمال خواهد شد و با دانلود در پس‌زمینه، به اختلال در روند تجربه‌ی کاربر با نینتندو سوییچ نخواهد پرداخت. این به این معنی است که در صورتی که تصمیم به تجربه‌ی نخستین بازی خود با استفاده از این پلتفرم جدید گرفته باشید، نصب این به‌روزرسانی مانع از این فعالیت شما نخواهد شد.

این به‌روزرسانی چندی پیش از عرضه‌ی عمومی کنسول نینتندو سوییچ به بازار در دسترس قرار خواهد گرفت. کنسول مورد انتظار نینتندو سوییچ قرار است از روز جمعه ۱۳ اسفند ماه (۳ مارس میلادی) با قیمت ۳۰۰ دلار وارد بازارهای جهانی گردد.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید