کیت ایسوس ROG Bezel-Free در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد. این کیت مخصوص گیمرها ساخته شده و با استفاده از آن می‌توان تا حداکثر سه نمایشگر را تبدیل به یک نمایشگر بزرگ و یکپارچه کرد، بدون اینکه فضای میان صفحه نمایش‌ها احساس شود.

جذاب‌ترین محصول ایسوس در نمایشگاه CES 2018 با وجود تعدد گجت‌های معرفی شده توسط آن، به هیچ عنوان فوق تکنولوژیک نیست! در واقع این وسیله به منظور عملکرد نیاز به هیچ‌ گونه نیرو و یا نرم افزاری ندارد. این محصول کیت ROG Bezel-Free بوده و کاربر هدف آن گیمرها است.

نمایشگاه CES 2018؛ تبدیل سه نمایشگر به یک نمایشگر با کیت ایسوس ROG Bezel-Free
نمایشگاه CES 2018؛ تبدیل سه نمایشگر به یک نمایشگر با کیت ایسوس ROG Bezel-Free

با استفاده از آن می‌توان نمایشگرهای خود را به یکدیگر متصل کرد و محتوا را بر روی صفحه نمایش بسیار بزرگ تجمیع شده دید، بدون اینکه فضای خالی میان آن‌ها احساس شود. این عمل به وسیله ترفند بسیار قدیمی انکسار نور محقق می‌شود.

در کیت ایسوس ROG Bezel-Free نوارهای لنز مستطیلی و طویلی وجود دارد که برای قرارگیری با زاویه ۱۳۰ درجه در محل به هم رسیدن نمایشگرها تعبیه شده‌اند. با استفاده از آن‌ها تصاویر صفحه بر روی فضاهای بدون استفاده قرار گرفته و یک صفحه نمایش خیالی به وجود می‌آید. به گفته ایسوس، ۱۳۰ درجه زاویه‌ای است که بهترین نتیجه ممکن تحت آن به دست خواهد آمد. سازنده بعد از آزمایش‌های فراوان به این موضوع پی برده است. قیمت کیت گیمینگ ایسوس هنوز مشخص نشده است، اما می‌دانیم در نیمه نخست سال جاری عرضه خواهد شد.

بیشتر بدانید:   ایسوس شصت درصد از کل فروش مادربورد های جدید را در اختیار دارد

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.