شرکت یوبیسافت به‌تازگی اعلام کرده است که در سال جاری قرار است دو بسته گسترش‌ دهنده رایگان برای بازی The Division منتشر شود.

انتشار دو بسته گسترش‌ دهنده رایگان برای بازی The Division
انتشار دو بسته گسترش‌ دهنده رایگان برای بازی The Division

یوبیسافت چندی پیش طی بیانیه‌ای عنوان کرده بود که ساخت بازی جدید Avatar هیچ تاثیر منفی بر روی ادامه پشتیبانی از بازی The Division نخواهد داشت و همانطور که مشاهده می‌کنید یوبیسافت قصد دارد با حمایت از عناوین منتشر شده و عنوان جدید در حال ساخت استودیوی Massive Entertainment، سالی پر از محتویات اضافی، عناوین جدید و بروزرسانی‌های مختلف را برای طرفداران خود رقم بزند.

مدیر ارتباطات شرکت یوبیسافت، آقای Giancarlo Varanini در این باره عنوان کرده است:

استودیوی بازیسازی Massive با سرعت غیرقابل باوری در حال توسعه و یشرفت می‌باشد، خبر ساخت و توسعه بازی Avatar برای همگان یک خبر جدید تلقی میشد اما برای ما اینگونه نبوده است. ساخت بازی جدید Avatar مدتی بوده که در مرحله طراحی و توسعه قرار داشت. استودیوی Massive نسبت به زمانی که بازی The Division منتشر شده بود، بسیار بزرگ تر و باتجربه تر شده است. نکته دومی که باید ذکر کنم این است که تیم سازنده بازی The Division همچنان با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد، این یک اتحاد بین دو استودیوی مجزا می‌باشد، استودیوی بازیسازی Massive در کشور سوئد و استودیوی بازیسازی Ubisoft Annecy در کشور فرانسه واقع شده است.

اولین بسته گسترش دهنده جدید بازی The Division که هنوز نام‌گذاری نشده است بیشتر بر روی رویداد‌های بازی و فعالیت کاربران تمرکز دارد و دومین بسته گسترش‌دهنده بازی نیز قرار است محوریت آن بر روی محتوای اضافی داستانی و ماموریت‌های بیشتر باشد.

بیشتر بدانید:   بازی The Crew 2 رونمایی شد

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.