پس از انتشار گزارش ‎های بسیار پیرامون انفجار نسل جدید فبلت ‎های سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ این شرکت فروش محصول مورد نظر را متوقف کرد.برخی شایعات اشاره داشتند که سامسونگ دیگر تمایلی به ادامه نسل سری گلکسی نوت ندارد اما حالا خبرهایی در رابطه با  گلکسی نوت ۸ سامسونگ (Galaxy Note 8) می شنویم.

انتشار اولین جزئیات پیرامون Galaxy Note 8

خبرها بیشتر حاکی از این بود که سامسونگ تمام تمرکزش را بر روی پرچمدار بعدیش یعنی Galaxy S8 قرار داده است.

اما گزارش ‎های جدید نشان می ‎دهند که بازار پررونق فبلت ‎ها بیش از اندازه برای سامسونگ جذاب است و این شرکت تمایلی برای ترک این عرصه ندارد. سود بالای این بازار موجب شده است که سامسونگ با وجود شکست قبلی باز هم به تولید فبلت‎ ها ادامه دهد. یکی از خبرگزاری ‎های کره‎ ای به نقل از شرکای نزدیک سامسونگ اعلام کرده است که نسل بعدی گلکسی نوت به نمایشگر ۴K مجهز خواهد شد.

گفته شده است که گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) با نمایشگر ۲K به بازار روانه می ‎شود در حالی که سامسونگ نمایشگر ۴K را برای گلکسی نوت ۸ سامسونگ در نظر گرفته است. به لطف رزولوشن بالای این نمایشگر صاحبان فبلت مذکور می ‎توانند از حداکثر کیفیت در فناوری واقعیت مجازی بهره ببرند. اگرچه برای پیش ‎بینی مشخصات نوت ۸ هنوز فرصت بسیاری باقی است و حداقل باید تا معرفی گلکسی S8 در ماه آپریل صبر کرد.

منبع: Bgr

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید