در آخرین خبر های ارائه شده از گلکسی های جدید این خبر به چشم می خورد که گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) و اس ۸ پلاس (Galaxy S8 Plus) با استقبال خوبی مواجه شده اند و پیش فروش این گوشی های هوشمند از مرز یک‌ میلیون عدد هم گذشته است.

پیش‌ فروش Galaxy S8 از مرز یک میلیون عبور کرد
پیش‌ فروش Galaxy S8 از مرز یک میلیون عبور کرد

گلکسی S8 و S8 پلاس در حالت پیش فروش قرار دارند و هنوز به صورت رسمی به بازار عرضه نشده اند. اما در حالت پیش فروش نیز این گوشی های هوشمند با استقبال بسیار خوبی مواجه شده اند و حتی در حالت پیش فروش، گلکسی S8 از گلکسی S7 و S7 edge نیز در زمان خودشان، پیشی گرفته است.

اگر بخواهیم پیش فروش S8 را با سال گذشته و با گوشی های هوشمند S7 و S7 edge مقایسه کنیم، هر دو این گوشی های هوشمند تنها حدود ۲۰۰۰۰۰ عدد پیش فروش شدند و نوت ۷ نیز در زمان پیش فروش چیزی حدود ۴۰۰۰۰۰ عدد پیش فروش شد.

شاید دلیل این موفقیت سامسونگ را در وهله اول بتوان ارتقا سیستم گوشی های هوشمند نام برد. گلکسی S8 و S8 پلاس دارای رم ۶ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایت حافظه است.

با توجه به این موضوع که پیش فروش این پرچم داران بسیار موفق بوده است، باید این سؤال را پرسید که سامسونگ در عرضه گوشی های هوشمند در بازار دچار مشکل نمی شود. سامسونگ در اولین مصاحبه های خود به این موضوع اشاره کرده بود که در سال ۲۰۱۷ چیزی حدود ۴۰ میلیون نسخه از گلکسی S8 و S8 پلاس عرضه می شود. با توجه به این میزان پیش خرید، شاید سامسونگ مجبور باشد میزان تولید خود را در سال ۲۰۱۷ کمی بالاتر ببرد.

بیشتر بدانید:   معرفی خوش اقبال ترین تبلتهای بازار ایران

گلکسی S8 و S8 پلاس از ۲۱ آوریل به صورت رسمی در بازار عرضه می شود.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.