شایعات بسیار زیادی مبنی بر افزوده شدن یک نسخه ارزان قیمت به سری گوشی‌های نسل بعدی خانواده گوگل پیکسل (گوشی ۲ Google Pixel) وجود دارد” اما برخی سران شرکت گوگل این موضوع را رد کرده‌ و اعلام کرده‌اند همچنان گوشی‌های این خانواده، موبایل‌هایی پرچمدار خواهند بود.

2 Google Pixel هم یک موبایل بالارده و گران قیمت است
2 Google Pixel هم یک موبایل بالارده و گران قیمت است

 همانطور که می‌دانید، شایعات زیادی مبنی بر وجود یک نسخه ارزان قیمت و میان‌‎ رده در نسل بعدی گوشی‌ های گوگل پیکسل در فضای اینترنت منتشر شده است؛ اما گوگل این موضوع را رد کرده است و برخی از ساکنین این شرکت در مانتین ویو که بر روی ارتقای کیفیت دوربین و قدرت چیپ مجتمع نسل بعدی این گوشی‌ های تمرکز دارند، وجود یک نسخه اقتصادی در خانواده گوگل پیکسل را به صورت رسمی رد کرده‌اند.

استرلو در ادامه صحبت‌ های خود خاطر نشان کرد که گوگل تولید موبایل‌ های ارزان قیمت را رها کرده است و این مسیر را برای دیگر سازندگان گوشی‌ های هوشمند ایجاد کرده است و دخالتی در آن نخواهد داشت.

ریک استرلو در رابطه با تاریخ احتمالی عرضه نسل بعدی گوشی‌ های پیکسل (گوشی ۲ Google Pixel) گفت:

در صنعت تولید گوشی‌های هوشمند یک روش سالانه وجود دارد و همه کاربران باید مطمئن باشند که ما از آن پیروی خواهیم کرد. ما در حال حاضر تخمینی برای زمان عرضه سری آینده گوگل پیکسل نداریم؛ اما باید بدانید که سری بعدی پیکسل در سال میلادی جاری معرفی و عرضه خواهد شد.

2 Google Pixel هم یک موبایل بالارده و گران قیمت است
2 Google Pixel هم یک موبایل بالارده و گران قیمت است

مدیر تیم سخت افزاری شرکت گوگل اعلام کرده است که نسل آینده گوگل پیکسل (گوشی ۲ Google Pixel) دارای نسخه ارزان قیمتی نخواهد بود و گوگل پیکسل همچنان یک موبایل بالارده است.

بیشتر بدانید:   همکاری Google و LG برای تولید صفحه نمایش خمیده Google Pixel

مدیر تیم سخت افزار شرکت گوگل، ریک استرلو طی یک مصاحبه به صورت رسمی اعلام کرد که گوشی‌ های پیکسل همچنان بالارده خواهند بود که بر این اساس فعلا نباید منتظر گوشی‌ های ارزان قیمت با برند گوگل باشیم؛ چرا که گوشی‌ های بالارده از سخت افزار قدرتمند و البته گران قیمتی بهره می‌ برند.

گفتنی است که در سال میلادی جاری تمامی پرچمداران جدید از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ به عنوان قلب تپنده خود استفاده خواهند کرد به همین سبب باید شاهد این پردازنده و مشخصات سخت افزاری قدرتمندی در نسل بعدی خانواده گوشی‌های گوگل پیکسل باشیم.

همچنین لازم به ذکر است که تا به امروز سازنده نسل بعدی موبایل‌های پیکسل مشخص نشده است، به همین سبب شاید شرکت تایوانی اچ تی سی دوباره وظیفه تولید این موبایل‌های هوشمند را به عهده بگرید یا شاید این شرکت نیز به خاطر درج شدن لوگوی کمپانی اچ تی سی و تنها درج لوگوی گوگل در قاب پشتی موبایل، دیگر با کمپانی گوگل برای تولید گوشی‌های پیکسل همکاری نداشته باشد.

در هر صورت باید منتظر سری بعدی گوگل پیکسل بود و دید نسل بعدی تنها خانواده گوشی‌های هوشمند اندرویدی که با استفاده از آن می‌توان تجربه خالص و برتر اندروید را در اختیار داشت، چگونه خواهد بود و آیا نسبت به دیگر موبایل‌های بازار برتری خواهد داشت یا همچنان ضعف‌هایی اساسی دارد.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید