آقای Torsten Valeur یکی از طراحان مطرح در سطح جهان در یک مصاحبه (https://goo.gl/Ir0T4v) گفت که شانس این را داشته تا گوشی G6 را از نزدیک ببیند و از آن به عنوان ترکیبی ایده‌ آل از شکلی زیبا و هوشمندانه در کنار تجربه کاربری فوق‌ العاده توصیف کرد. مواردی که جوهره اصلی یک گوشی را تشکیل می‌ دهند.

ال‌ جی G6: یک گام بزرگ در طراحی صنعتی مدرن
ال‌ جی G6: یک گام بزرگ در طراحی صنعتی مدرن

آقای Torsten Valeur مدیرعامل استودیوی طراحی دانمارکی David Lewis Designers، مورد تمجید شرکت‌ های مختلفی بوده و جوایزی مثل iF Design Awards و Good Design Awards را دریافت کرده است. آقای Valeur گوشی G6 را بخاطر تمرکز روی مسائل اصلی و زیبایی که حس محکم بودن را منتقل می‌کنند، تحسین کرد. او با اولین نگاه به این گوشی گفت: G6 می‌ تواند راهی به سوی طراحی صنعتی مدرن باشد. زیرا نه تنها ظاهر بسیار زیبایی دارد، بلکه با توجه به نیاز کاربرانش، از نمایشگر FullVision® استفاده کرده که بخاطر حذف هرگونه اضافاتی، چشم‌ها به سمت خودش می‌کشد.

ال‌ جی طراحی ساده و مدرنی را به نمایش می‌گذارد و لمس بدنه صیقلی آن لذت بخش است. بدنه فلزی که دورتادور گوشی را گرفته است، حس استحکام در طراحی را در عین درخشندگی به نمایش می‌گذارد. پشت گوشی کاملا صاف و مسطح است و هیچ‌گونه بیرون‌زدگی دوربین برای محافظت ندارد. آقای Valeur همچنین از گوشی G6 بخاطر طراحی ارگونومیک و عملکرد یکی دستی راحت بسیار تعریف کرد. عملکردی که مدیون راحت در دست جا گرفتن گوشی است.

آقای Valeur در آخر گفت: من باور دارم وقتی شما این گوشی را از جیب در می‌ آورید و آن را در دست می‌ گیرید، می‌ چرخانیدش، نگاهش می‌ کنید و یا بازی می‌ کنید، حتما از این همه توجه و کوششی که در رعایت تمام جزئیات به کار رفته است لذت خواهید برد.

بیشتر بدانید:   Optimus Two؛ جدیدترین گوشی LG که عرضه خواهد شد!

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.