گوشی HD mini اچ تی سی یکی از جدیدترین‌هاي این برند است که به تازگی وارد بازار تلفن همراه کشور شده است و از استقبال خوبی نیز برخوردار شده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، این گوشی که با امکانات مناسب تولید و روانه بازار شده است با قیمت 560 هزار تومان در بازار تلفن همراه عرضه شده است. این گوشی 110 گرمی در ابعاد 103/8 در 57/7 در 11/7 میلیمتر ساخته شده است.

پنج کنترل لمسی خازنی زیر صفحه نمایش وجود دارد که شامل دو کلید تماس به همراه دکمه‌هاي Home ، منو و Back است. ترتیب قرارگیری این کلیدها درست مانند HD2 بوده، با این تفاوت که در HD mini تماما لمسی است. این کلیدهای خازنی که دارای قابلیت لمسی هستند اندازه و فاصله مناسبی دارند و به راحتی مي‌توان از آنها به صفحه نمایش و بالعکس سوئیچ کرد.

خروجی صدای گوشی بالای صفحه نمایش در مرکز قرار دارد که یک LED وضعیت در طرف چپ آن مشاهده مي‌شود. یک حاشیه شیک کرومی در بالای گوشی نشان دهنده خروجی صدا است که کلید قفل POWER روی آن وجود دارد. سوکت صوتی 3.5 میلی متری در بالای گوشی نیز فاقد پوشش محافظ است و از آنجایی که روی یک سطح شیب دار وجود دارد کابل حتی اگر به‌خوبی وصل شده باشد نیز کمی از آن بیرون مي‌آید.

کلید Power در بالای گوشی به‌عنوان دکمه قفل صفحه نمایش نیز کار مي‌کند. در قاب جلوی گوشی یک صفحه نمایش لمسی خازنی 3/2 اینچی با وضوح HVGA وجود دارد که کیفیت تصویر آن نسبتا عالی است با این‌حال به پای استانداردهای Super AMOLED نمی‌رسد.

بیشتر بدانید:   جشنواره نوروزی نوکیا آغاز شد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.