کمپانی ژاپنی سونی در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۱۷ سنگ تمام گذاشته و چهار محصول خود با نام‌های اکسپریا ایکس زد پریمیوم (Sony Speria XZ Premium)، اکسپریا ایکس زد اس (Xperia XZs)، اکسپریا ایکس ای ۱ (Xperia XA1) و اکسپریا ایکس ای ۱ اولترا (Xperia XA1 Ultra) را در نمایشگاه MWC 2017 معرفی کرد. حال خبر رسیده محصول دیگری با نام گوشی Xperia L1 تاییدیه‌های لازم در روسیه را گرفته و به زودی روانه بازار می‌شود.

انتشار اطلاعات جدید از گوشی Xperia L1
انتشار اطلاعات جدید از گوشی Xperia L1

آیا گوشی سونی اکسپریا L1 نسل بعدی اکسپریا L است؟

شاید نام این گوشی کمی عجیب به نظر برسد و این حس را در مخاطب ایجاد کند که با نسل بعدی اسمارت فون اکسپریا ال (Sony Xperia L) مواجه شده است؛ موبایلی که در سال ۲۰۱۳ از سوی کمپانی سونی عرضه و با استقبال نسبتا خوبی نیز از سوی کاربران مواجه شد. البته فاصله ۴ سال بین دو نسل از تلفن های همراه کمی بعید به نظر می‌رسد و این احتمال را به همراه دارد که با محصولی کاملا متفاوت روبه‌رو شویم.

در هر صورت، گوشی سونی اکسپریا L1 ادامه‌ دهنده ترتیب عددی سونی برای مدل دوم در یک سری است (به عنوان نمونه، می‌توان اکسپریا Z1 و اکسپریا XA1 را مثال زد). به جز این نام‌ گذاری غیر منطقی، متاسفانه جزییات تازه‌ ای از گوشی سونی اکسپریا ال ۱ (Sony Xperia L1) به بیرون درز پیدا نکرده است. در واقع، تنها اطلاعاتی که از موبایل جدید سونی در اختیار داریم، به غیر از نام آن، شماره سریال G3312 است.

با این حال، اگر گوشی اکسپریا L1 نسل بعدی اکسپریا L باشد، انتظار می‌رود شاهد محصولی پایین‌ رده از شرکت سونی باشیم که به محض انتشار جزییات و مشخصات تازه‌ای از این گوشی موبایل، آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.