چند وقتی بود که شایعاتی در خصوص تصمیم کمپانی فوجی فیلم برای ورود به تجارت دوربین های فرمت متوسط به گوش می رسید که امروز این شرکت نام آشنا برای طرفداران دنیای عکاسی، در جریان نمایشگاه فوتوکینا ۲۰۱۶، با معرفی جدیدترین دوربین خود تحت عنوان GFX 50S، رسماً ورود خود را به این کسب و کار اعلام کرد.

فوجی فیلم دوربین GFX 50S را معرفی کرد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تک شات، در خصوص ویژگی ها و مشخصات این عضو جدید و البته گردن کلفت بازار دوربین های عکاسی باید گفت از آن جایی که این محصول در جمع دوربین های فرمت متوسط جای می گیرد، بی تردید گزینه ایده آل حرفه ای هاست چرا که از سنسور ۵۱٫۴ مگاپیکسلی بهره می برد که به عکاسان این امکان را می دهد تا در ابعاد مختلفی همچون ۴:۳، ۳:۲، ۱:۱، ۴:۵، ۶:۷ و ۶:۱۷ عکس برداری کنند.

این دوربین به منظره یاب الکترونیکی درونی مجهز نشده اما اگر به این قابلیت نیاز دارید، یک منظره یاب جداگانه با قابیت جداشدن برای این محصول در نظر گرفته شده است که می توانید از آن استفاده کنید.

در خصوص طراحی این دوربین نیز باید گفت که شباهت زیادی به دوربین X-T این شرکت دارد و می تواند تمامی خاطرات شما را با این دوربین زنده کند.

فوجی فیلم در این مراسم، از ۶ لنز متفاوت نیز پرده برداشت که عبارتند از:

لنز ۶۳ میلیمتری با روزنه دیافراگم f/2.8
لنز ۳۲-۶۴ میلیمتری با روزنه دیافراگم f/4
لنز ۱۲۰ میلیمتری با روزنه دیافراگم f/4
لنز ۱۱۰ میلیمتری با روزنه دیافراگم f/2
لنز ۲۳ میلیمتری با روزنه دیافراگم f/4
لنز ۴۵ میلیمتری با روزنه دیافراگم f/2.8

قرار است عرضه این محصولات از اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شود. هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت آن ها به بیرون درز نکرده است.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید