اگر به دنبال نقش های کارافرینی می گردید، می توانید سراغ افرادی مثل Elon Musk، مارک زاکربرگ، Oprah Winfrey بروید. Steve Forbes سردبیر مجله فوربز و نویسنده Power Ambition Glory می گوید امروزه نسبت به رهبران دنیای باستان کارافرینان بیشتری می توانند از طریق مطالعه شکست ها و پیروزی ها یاد بگیرند.

فوربز که در مورد این موضوع در Synergy Global Forum 2017 صحبت می کند ادعا که می کند که موثرترین رهبران آنهایی هستند که ساختارهایی را می سازند که باعث ماندگاری آنها می شود و می دانند که موفقیت زودگذر است و شاید به چیز بزرگی دست یابید، اما این بدین معنی نیست که فردا با موانعی مواجه نخواهید شد. او می گوید همان طور که پدرم می گفت، اگر فکر کنید که وارد شده اید، آماده اید تا درب را به شما نشان دهند.

راز موفقیت میلیاردرها؛ پاسخگویی به نیازها و خواست مردم
راز موفقیت میلیاردرها؛ پاسخگویی به نیازها و خواست مردم

امسال مجله فوربز ۳۰ امین سالگرد رده بندی خود را در مورد میلیاردرهای جهان جشن گرفت. فوربز به Entrepreneur گفت که معتقد است تمام میلیاردرها یک چیز مشترک دارند.

آنها نیازی را شناسایی کردند که قبلا شناسایی نشده بود یا به روشی این کار را انجام دادند که قبلا انجام داده نشده بود. او می گوید موفقیت در بازار آزاد، از پاسخگویی به نیازها و خواستِ مردم دیگر ناشی می شود، حتی اگر آنها در ابتدا ندانند که به چیزی که ارائه می دهید نیاز دارند. این طمع نیست، این خودخواهی نیست، این یک پیشنهاد است که مردم پاسخ مثبتی به آن می دهند.

به روش خود عمل کنید

برای این که یک رهبر واقعی باشید، باید نوآور باشید. نمی توانید کاری را که همه انجام می دهند انجام دهید. رهبران قدیم، کارهایی می کردند که ریسک فراوانی داشت. مثل ژنرال Carthage، Hannibal که به آلپ رفت تا به روم حمله کند (به جای این که از جنوب به آنها حمله کند و رومی ها هم می پنداشتند که از جنوب حمله می کند).

بیشتر بدانید:   برخی مواقع بروید سراغ کارهایی که در آن خوب نیستید

خطوط ارتباطی را باز نگه دارید

اسکندر مقدونی تنها و جداافتاده شد. داشت فکر می کرد که او یک خدای واقعی است و شروع می کرد به این که هیچ اختلاف عقیده ای را تحمل نکند و هر کسی را که احساس می کرد مفید نیست از بین می برد. در نتیجه، توسط ژنرال های خودش مسموم شد چون آنها فکر می کردند دیرزمانی نمی پاید که آنها نیز به دست او کشته خواهند شد.

یاد بگیرید که چگونه دیگران را نماینده کنید

باید دنبال کارها را بگیرید، اما در عین حال باید به دیگران هم مسئولیت بدهید. نمی توانید تمام کار را خودتان انجام دهید. حتی اگر بدانید که می توانید کاری را بهتر از فرد دیگری انجام دهید، باید آن کار را به آن فرد بسپارید چون زمان شما در کارهای دیگر بهتر صرف می شود.

2 دیدگاه ها

  1. sphere, wcx یه پول دیجیتال جدیدند که برای ثبت نام ۵۰ تا wcx و ۱۰۰ تا sphere بهتون می دهد که برابر ۵ دلار است.سال ۲۰۰۹ پولی به نام بیت کوین که اولین و با ارزش ترین پول مجازیه شروع به فعالیت کرد. ارزشش از ۱۰ سنت رسیده به ۹۷۰۰ دلار و در حال حاضر با ارزش ترین پول دنیاست.

    از لینک های بالا برای ثبت نام استفاده کنید و به ایمیل تون برید و لینک ارسالی را تأیید کنید. علاوه بر ۵۰ wcx و ۱۰۰ تا sphereکه می توانید از آن استفاده کنید، می توانید از آن لینک برای دعوت آشنایونتون استفاده کنید و برای هر نفر ۵۰ تا wcxو۱۰۰ تا sphere گیرتون بیاد استفاده کنید.برایwcx تا اول دسامبر به معنای ۲ روز دیگر بیشتر وقت نیست. شما می توانید به عنوان توسعه دهنده این پول های آنلاین را بدون هر گونه هزینه و به طور کامل رایگان کسب کنید. مقدار آن با توجه به مقدار اعضایی که شما را جذب می کند افزایش می یابد و شبیه یک نوع بازاریابیه که اعضای آن خریداری نیستند بلکه توسعه این پول. اطلاعات کامل در سایت قرار گرفته است و برای نحوه خرید و فروش و …. می توانید از اطلاعات سایت استفاده کنید

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.