بیشتر آدم ها به دنبال توصیه هایی هستند که اصطلاحا “عملی” باشند. ۳ نکته کوتاه و عملی برای موفق شدن استارت آپ ، به ما در این باره کمک خواهد کرد.

مسلما این که بتوانیم هر چیزی را در طول روز در کارمان اندازه گیری کنیم و ببنیم چقدر موفق بوده ایم، برای بسیاری از آدم ها لذت بخش تر است. اکثر افراد توصیه هایی را می خواهند که بشود آن ها را انجام داد و در پایان روز آن ها را ارزیابی کرد. اگر می خواهید جلوی شکست قریب الوقوع استارت آپ تان را بگیرید، به سه توصیه برای استارت آپ در پایین نگاهی بیندازید.

3 توصیه کوتاه و عملی برای موفق شدن استارت آپ

۱- نشان دهید. نگویید!

Leo Polovets که در شرکت سرمایه گذاری Susa Ventures کار می کند، اخیرا در وبلاگ شخصی اش مطلبی را نوشته، با این مضمون که چگونه ریسک های احتمالی و پیش رو را در استارت آپ هایمان کاهش دهیم.

اگر فکر می کنید که ایده شما اصطلاحا بدردبخور است، در واقع به خودتان این اطمینان را می دهید و می گویید که موفق خواهید شد. اگر در حال حاضر ایده تان را امتحان می کنید و انجامش می دهید، به خودتان نشان می دهید که حتما می توانید این ایده را به سرانجام برسانید و موفق خواهید شد.

۲- اجازه دهید دیگران ایده شما را ارزیابی کنید!

دومین توصیه عملی برای موفق شدن استارت آپ ها توجه به این نکته است که ایده دادن و تنها به آن فکر کردن از سوی شما، ریسک کسب و کارتان را بالا می برد. اینکه افراد آشنا و یا دوستانتان راجع به کار نظر دهند، بسیار مفید خواهد بود. گزینه ایده آل تری هم وجود دارد و آن این است که حتی از کمک آدم هایی که نمی شناسید بهره بگیرید و از نظرات آن ها درباره ایده استفاده کنید.

۳- هر چقدر بیشتر بفروشید به نفعتان است!

این عنوان به صراحت منظورش را مشخص می کند. اینکه هیچ چیزی نتوانید به فروش برسانید کاملا به ضررتان خواهد بود و مسلما هر چقدر بیشتر بفروشید آینده روشن تری خواهید داشت.

این متن به هیچ وجه نمی گوید که چگونه کسب و کارمان را راه بیندازیم یا حتی آن را پیش ببریم، بلکه تنها مهم ترین مفاهیمی که در این باره وجود دارد را به طور خلاصه می گوید تا شاید بعد از خواندن آن بتوانیم آن تصمیماتمان را که احتمالا منجر به عمل خواهند شد، بهتر اجرا کنیم.

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

منبع: tech.co

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید