Apple Clips جدیدترنی نرم افزار ویرایش ویدئو و عکس اپل توانست در ۴ روز رکورد دانلود ۱ میلیون را بزند.

Apple Clips که نرم افزاری است برای ویرایش و فیلترگذاری روی ویدئوها و تصاویر و همزمان به اشتراک گذاری آنها برای دوستان خود، توانست در ۴ روز اول خود در اپل استور، رکورد ۱ میلیون دانلود و ۵۰۰ هزار دسترسی را بزند.

Apple Clips رکورد 1 میلیون دانلود در 4 روز را زد!
Apple Clips رکورد ۱ میلیون دانلود در ۴ روز را زد!

این نرم افزار فاصله کمی برای رسیدین به Top Chart و ۲۰ نرم افزار برتر Apple Store را دارد. فعلا این نرم افزار در رقابت توانسته رتبه ۲۸ ام را به خود اختصاص دهد و Music memos را پیش رو بگذارد.

نرم افزار مشابه دیگر و رقیب Apple Clips که فقط بر روی ویرایش ویدئو تمرکز کرده و کاربران زیادی نیز دارد به نام Instagram Layout در همین مدت مشابه رتبه ۱۷ تا ۳۵ را داشته است. با این اوصاف فعلا اپل کلیپس رقیب جدی و مهمی برای این دو نرم افزار محسوب می شود.

این نرم افزار بیشترین کاربران فعال را در آمریکا دارد. ۲۵ درصد از کاربران فعلی Apple Clips آمریکایی هستند و ۱۶ درصد آنها چینی هستند.

Apple Clips رکورد 1 میلیون دانلود در 4 روز را زد!
Apple Clips رکورد ۱ میلیون دانلود در ۴ روز را زد!

همه این گزارش ها را App Annie یکی از شرکت های معتبر در حوزه بازاریابی، تبلیغات و آنالیز محصولات اپل ارائه کرده است. بر اساس گزارش منتشر شده توسط این مجموعه این آمارها در حالی منتشر می شود که خود اپل استور هیچگونه آمار دقیقی مخصوصا برای کاربران بخش آمریکایی این فروشگاه ارائه نمی کند.

همچنین این شرکت انتظار دارد آمار فروش و نصب این نرم افزار با قدرت ادامه پیدا کرده و با توجه به کاربردی بودن آن و مچنین خصوصیت اجتماعی بودن آن، به مرور بصورت ویروسی به اطلاع کاربران دیگر رسیده و نصب و استفاده از آن با آمار خیره کننده تری ادامه پیدا کند.

بیشتر بدانید:   گوشی نوکیا ساخت چین، کنترل کیفیت همانند سراسر دنیا

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.