اطلاع از موقعیت مکانی اعضای خانواده با سرویس نمای خانواده ایرانسل

پس از راه اندازی سرویس نقشه مجازی ایرانسل در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد مقدس و استقبال مشترکین از سرویس “نمای دوستان”، همزمان با آغاز جشنواره تابستان۹۰، سرویس جدید “نمای خانواده” و قابلیت‌های جدید “رهگیری دوستان” و “پرچین مجازی” برای سرویس نمای دوستان، در اختیار مشترکین ایرانسل قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ITanalyze، روابط عمومی ایرانسل، مشترکین به کمک سرویس جدید نمای خانواده می توانند از موقعیت مکانی اعضای خانواده خود در هر ساعت از شبانه روز آگاه شوند.

به عنوان مثال والدین می‌توانند در هر لحظه موقعیت والدینخود را تشخیص داده و برای اطمینان خاطر، از وضعیت کودکان خود آگاه شده و یا موقعیت مکانی سالمندان را معین کنند.

در صورت استفاده از سرویس نمای خانواده، تنها والدین این امکان را خواهند داشت که موقعیت فرزندان‌شان را مکان‌یابی کنند.

از سوی دیگر، قابلیت های پیشرفته تر رهگیری دوستان و پرچین مجازی در سرویس نمای دوستان ایرانسل عرضه شد.

براین اساس، مشترکین با مراجعه به نشانی nama.irancell.ir و پس از ورود به پورتال این سرویس و پیگیری لینک‌های موجود می توانند دوستان خود را رهگیری کنند، بدین ترتیب که با انتخاب دوستان خود، مسیر حرکت آنها بر روی نقشه هر چند دقیقه یکبار قابل مشاهده خواهد بود.

همچنین با استفاده از خدمت پرچین مجازی و با تعیین محدوده ای بر روی نقشه، مشترک میتواند از سیستم بخواهد که هر زمان، دوستانی که مشخصات آنان ثبت شده به شعاع آن محدوده نزدیک شدند وی را از طریق پیام مطلع سازد.

همچنین مشترکین می توانند دوستان خود را برای موقعیت‌یابی دعوت کرده و پس از تایید، آنان نیز به نقشه مجازی ایرانسل مشترک می پیوندند و از آن پس می‌توانند موقعیت خود را به یکدیگر اطلاع دهند.

ثبت نام و فعال سازی سرویس نقشه مجازی ایرانسل، از طریق اینترنت و همچنین ارسال پیام کوتاه ممکن است. کافی است مشترکین برای فعال سازی سرویس نمای دوستان به نشانی nama.irancell.ir مراجعه و یا پیام کوتاه بدون متنی به شماره ۸۹۸۹ ارسال کنند.

برای فعال سازی نمای خانواده نیز میتوان به namayekhanevadeh.irancell.ir مراجعه کرد و یا عبارت “ثبت نام” را از طریق پیام کوتاه به ۸۹۰۰ ارسال نمود.
پس از ثبت‌نام، پیام کوتاهی حاوی رمز عبور برای مشترک ارسال می‌شود.

نام کاربری نیز شماره تلفن ایرانسل مشترک است. ضمن آنکه رمز ورود با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۱۳۰ نیز قابل دریافت است.

استفاده از خدمات نقشه مجازی ایرانسل با شماره گیری کد دستوری #۸۹۸*، ارسال کلمه “راهنما” به ۸۹۸۹ و یا مراجعه به نشانی nama.irancell.ir برای سرویس نمای دوستان و شماره گیری کد دستوری #۸۹۰*، ارسال کلمه “راهنما” به ۸۹۰۰ و یا مراجعه به وبسایت namayekhanevadeh.irancell.ir برای سرویس نمای خانواده ممکن می باشد.

ثبت نام در سرویس نقشه مجازی ایرانسل به صورت رایگان انجام شده و کاربران، تنها هزینه مکان یابی را پرداخت می کنند.

اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس نوین و پیشرفته نقشه مجازی ایرانسل از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.

2 comments

نظر شما
  1. davood

    ۱ ماهه میخوام نمای خانواده رو فعال کنم نمیشه هر وقت زنگ میزنم به ۷۰۰ یک صد پنجاه تومان شارز میپره خبی هم نمیشه موندم چه کنم از دست این ایرانسل شما بگین؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>