امکان استفاده از ۵ شماره بر روی سیم کارت همراه اول

سیم‌کارت پنج شماره‌یی همراه اول را از جمله مهم‌ترین سرویس‌هایی بود که در نمایشگاه تلکام امسال با استقبال زیادی مواجه شد؛ مشترکانی که چند شماره همراه اول دارند می‌توانند آن شماره‌ها را به‌صورت یکجا در این سیم‌کارت داشته باشند که هزینه این سیم‌کارت ۵ هزار تومان بوده و برروی قبض مشترک محاسبه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ستاد خبری گروه مخابرات ایران، آقاجانی – مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران – اظهار کرد: همراه اول امسال با سرویس‌های جدیدتری در نمایشگاه تلکام شرکت کرده و بسترها و زیرساخت‌های فنی خود را توسعه داده است.

به گفته او در تلکام امسال تعداد شرکت‌های داخلی که با همراه اول حضور یافتند به ۲۷ شرکت افزایش یافته و سه شرکت خارجی نیز در تلکام به همراه ما حضور داشتند که امکان ارائه سرویس‌های جدیدی که به صورت آزمایشی در دست داریم می‌تواند توسط این شرکت‌ها انجام شود.

وی با بیان اینکه در حوزه نمایشگاهی مهم‌ترین خدمت ما جیرینگ همراه اول بود اظهار کرد: این سرویس با استقبال زیادی مواجه شد به این صورت که به صورت آزمایشی سیم‌کارت مشترکان همراه اول در نمایشگاه شارژ ریالی شده و توانستند از محصولات پگاه، کاله و زمزم در داخل نمایشگاه خریداری کنند.

او ادامه داد: توسعه این سرویس مانند دستگاه پز کلیه علمیات بانکی را در اختیار مشترکان همراه اول خواهد گذاشت که این سرویس تا حدود یک ماه آینده به صورت قطعی راه‌اندازی می‌شود.

آقاجانی با اشاره به تقویت و افزایش ظرفیت سرویس‌هایی مثل GPRS ،MMS و دیگر سرویس‌ها گفت: ظرفیت انتقال اطلاعات سرویس SMS نیز تا چند ماه آینده به چهار برابر افزایش می‌یابد و به طور کلی سیاست شرکت بر این است که سرویس‌های جدید را ایجاد و زیرساخت‌های ارتباطی را نیز توسعه دهد؛ به عنوان مثال سرویس تبدیل سیم‌کارت‌های دائمی به نوع اعتباری در سفرهای خارج از کشور را در دست داریم که از این طریق مشترکان همراه اول به صورت اتوماتیک می‌توانند تا سقف ودیعه از اعتبارشان در خارج از کشور استفاده کنند.

مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، سرویس هواداران فوتبال همراه اول را از جمله طرح‌های در دست انجام شرکت دانسته و اظهار کرد: هواداران کانون فوتبال همراه اول می‌توانند از تخفیفات ویژه در استادیوم‌ها و محل‌های ورزشی و امکانات ویژه‌ای در طول برگزاری مسابقات به ویژه مسابقات اخیر آسیایی برخوردار شوند.

آقاجانی در ادامه سخنان خود نمایشگاه تلکام امسال و سال گذشته را در جهت تقویت همکاری همراه اول در بخش‌های مختلف و به ویژه سرویس‌های ارزش افزوده عنوان کرد که این سرویس‌ها مورد استقبال مشترکان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای شرکت در نمایشگاه از اسفندماه سال گذشته آغاز شد اظهار کرد: از حدود ۹ ماه گذشته برنامه‌ریزی برای سرویس‌های ما در ایام نمایشگاه آغاز و تست‌های مورد نیاز نیز انجام شد؛ همراه اول برای سال‌های آتی با توجه به ماهیت تکنولوِژی تلفن همراه و نسل‌های جدید برنامه‌هایی را در دست دارد که با گرفتن مجوزهای لازم در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی در پایان گفت: همراه اول آرزو دارد بتواند به مشترکانش خدمات بهتری ارائه کند و با توجه به خدمات و زیرساخت‌های شبکه امید داریم بتوانیم رضایت مشترکانمان را در سطحی که شایسته مشترکان همرا ه اول است افزایش دهیم.

1 comment

نظر شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>