اینترنت وای فای رایگان برای شهروندان سئول!

به‌زودی شهروندان سئول، پایتخت کره جنوبی از اینترنت وای فای رایگان بهره‌مند می‌شوند؛ این در حالی است که کره جنوبی دارای پرسرعت‌ترین اینترنت در جهان است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایسنا، سئول شهری است که از لحاظ پوشش دسترسی به اینترنت، بهترین وضعیت را در جهان دارد، اما این مساله باعث نشده است که مسوولان و مقامات کره، دست از جاه‌طلبی بردارند؛ آن‌ها در تازه‌ترین تصمیم خود، قصد دارند که با صرف مبلغ ۴۴ میلیون دلار، اینترنت وای فای رایگان را برای شهروندان سئول به ارمغان بیاورند.

گرچه پیش از این شرکت Korea Telecom، متروی سئول را تحت پوشش اینترنت وایرلس پرسرعت قرار داده بود، اما حالا در برنامه تازه کاربران در همه اتوبوس‌ها، تاکسی‌ها و ترن‌های زیرزمینی می‌توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند.

زیرساخت‌های اینترنت پرسرعت کره جنوبی، آنقدر پیشرفته هستند که حتی رشک کاربران کشورهای غربی مثل آمریکا را برمی‌انگیزند. بارها شده که وبلاگ‌نویسان آمریکایی از عقب افتادن آمریکا در زمینه اینترنت پرسرعت نسبت به کره جنوبی شکایت کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>