ثبت‌نام اینترنتی وایمکس ایرانسل

امکان ثبت‌نام اینترنتی برای اشتراک وایمکس – اینترنت پرسرعت بی‌سیم – ایرانسل از طریق وب‌سایت www.irancell.ir ممکن شد.

آرش کریم بیگی – مدیر روابط عمومی ایرانسل – در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر گفت: با راه‌اندازی این سرویس متقاضیان اخذ اشتراک وایمکس ایرانسل، به جز روش‌های قبلی شامل مراجعه به فروشندگان مجاز وایمکس و یا تماس با مرکز شبانه روزی خدمات مشتریان وایمکس ایرانسل، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این شرکت و در قسمت وایمکس، برروی گزینه ثبت نام سرویس وایمکس کلیک کرده و با تکمیل فرم ثبت‌نام و پرداخت هزینه اشتراک از طریق یکی از کارت‌های عضو شبکه شتاب و یا شعب بانک‌های طرف قرارداد نسبت به اشتراک وایمکس اقدام کنند.

به گفته وی ایرانسل از تیرماه امسال به کاهش تعرفه‌های سرویس وایمکس خود اقدام کرده است، ضمن آنکه متقاضیان استفاده از این سرویس می‌توانند با انتخاب هر یک از طرح‌های تعرفه با سرعت‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه و عقد قرارداد شش ماهه،‌ از ۲۵ درصد تخفیف و متقاضیان پهنای باند ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه با اشتراک شش ماهه از ۱۷ درصد تخفیف در هزینه اشتراک ماهیانه خود بهره‌مند شوند.

به گفته مدیر روابط عمومی ایرانسل، در حال حاضر هزینه آبونمان سرویس وایمکس ایرانسل با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه با ترافیک ماهیانه سه گیگابایت ۱۲ هزار تومان در ماه است و درصورت اشتراک شش ماهه، هزینه اشتراک این سرویس به ماهیانه ۹ هزار تومان کاهش می‌یابد. آبونمان این سرویس با ترافیک نامحدود در اشتراک شش ماهه نیز ۳۳ هزار تومان است.

وی دامه داد: آبونمان استفاده از وایمکس ایرانسل با سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه با سه گیگابایت ترافیک در حال حاضر ماهیانه ۱۵ هزار تومان بوده و با اشتراک شش ماهه این آبونمان به ماهیانه ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان می‌رسد. ضمن آنکه اشتراک این پهنای باند با ترافیک نامحدود ۴۸ هزار تومان است.

او افزود: متقاضیان می‌توانند با اشتراک شش ماهه، هزینه آبونمان این سرویس را به ۳۶ هزار تومان در ماه برسانند. همچنین اشتراک پهنای باند ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه با چهار گیگابایت ترافیک نیز به ۲۰ هزار تومان در ماه کاهش پیدا کرده است و کاربران درصورت انتخاب اشتراک شش ماهه می‌توانند آبونمان این سرویس را به ماهیانه ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش دهند.

به گفته آرش کریم‌بیگی در طول تابستان سال جاری‌ کاربران وایمکس ایرانسل می‌توانند با انتخاب هر یک از طرح‌های تعرفه نامحدود با سرعت‌های ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه با اشتراک شش ماهه، از مودم داخلی رایگان بهره‌مند شده و در صورت تمایل به انتخاب انواع دیگر مودم‌های وایمکس ایرانسل شامل مودم فضای باز و یا مودم داخلی با امکانات Wi-Fi معادل قیمت یک مودم داخلی، از تخفیف استفاده کرده و با پرداخت هزینه مشخص شده، مودم مورد نظر خود را تهیه کنند.

به گفته وی در حال حاضر خدمات وایمکس ایرانسل با پهنای باند ۶۴ کیلوبیت بر ثانیه تا دو مگابیت بر ثانیه و بر اساس درخواست، در ۱۰ شهر اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، کرج، مشهد مقدس، شهریار، شهر قدس و خمینی ‌شهر عرضه می‌شود.

3 comments

نظر شما
  1. پویا

    salam khastam begam khadamate irancel vaghean eftezah hastesh .na anten mide na khob vasl mishe vase safte baz kardanam ke jon mikane
    aslan bedard nemikhore poletono doooooor nariziiiiiin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>