ثبت ۵۰ هزار پایان‌نامه در سایت ایران داک

از بهمن ماه ۱۳۸۷ تاکنون، ۵۰ هزار پایان نامه در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور، در وب‌سایت پژوهشگاه به ثبت رسیده است. 

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از وبنا،  از بهمن ماه سال ۱۳۸۷ کار ثبت پایان‌نامه در پایگاه جدید آغاز شده و از آن زمان تاکنون ۵۰ هزار پایان‌نامه در این پایگاه به ثبت رسیده است.

بیشترین پایان‌نامه ‌های ثبت شده در این پایگاه مربوط به گروه علوم انسانی با ۲۱ هزارو ۷۷۵ رکورد بوده و پس از آن به ترتیب گروه علوم پایه با ۱۱ هزار ۵۵۵ رکورد، گروه فنی و مهندسی با ۱۰ هزار و ۳۶۵ رکورد، گروه کشاورزی با ۵ هزار و ۳۳۱ رکورد، گروه هنر با هزار و ۶۴۰ رکورد و گروه علوم پزشکی با هزار و ۷۵ رکورد قرار دارند.

در میان پایان نامه های رشته های مختلف تحصیلی، رشته شیمی بالاترین آمار ثبت را به خود اختصاص داده به طوری که هزار و ۷۷۸ پایان نامه ثبت شده مربوط به رشته شیمی بوده و رشته های ریاضی، روانشناسی، فیزیک و حقوق در جایگاه های بعدی از نظر میزان ثبت پایان‌نامه در این پایگاه را داشته اند.

برای مشاهده سایت به آدرس http://irandoc.ac.ir مراجعه کنید.

بروزرسانی: دوستان و خوانندگان گرامی توجه داشته باشند که پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، صرفا یک سایت خبری است به همین جهت در صورت نیاز به مکاتبه با سایت ایران داک حتما به آدرس http://irandoc.ac.ir مراجعه کنید. برسام کمکی در زمینه تعیین پایان نامه یا ارائه پیشنهاد نمی تواند داشته باشد. موفق باشید

6 comments

نظر شما
  1. بهنام

    سلام.خسته نباشید.ترو خدا ترو به قرآن پایان نامه ای که در خواست کردمو برام ایمیل کنید.از کی همش میام سر میزنم میبینم هیچ خبری نیست.لطفاً.پایان نامه ای که خواستم نفقه زوجه در فقه و قانون بود.

  2. الناز

    سلام خسته نباشید من دانشجوی کاردانی فناوری اطلاعات هستم پروژه پایانیم در مورد gns3 هست ولی مطلب خوبی از این موضوع به دست نیاوردم اگه میشه کمکم کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>