سری جدید تلویزیون‌های LCD و LED پاناسونیک

شرکت Panasonic که یکی از تولید کنندگان بزرگ بازار انواع تلویزیون است، به تازگی از عرضه محصولات جدیدش به این بازار خبر داده است. این شرکت همراه با معرفی نسل جدید تلویزیون‌های سه بعدی‌اش، سری جدید تلویزیون‌های LED و بزرگ‌ترین خط تولید تلویزیون‌های LCD خودش را هم به بازار معرفی کرده است.

به گزارش دنیای اقتصاد، این شرکت که در سال‌های اخیر به خاطر تولید تلویزیون‌های پلاسما در بازارهای جهانی شناخته می‌شد و بیشترین سهم بازار را از این نظر داشت، حالا سعی دارد سهم بیشتری از بازار تلویزیون‌های LCD و LED را هم در اختیار بگیرد.

به این ترتیب این شرکت قصد دارد در سال میلادی جدید ۱۴ مدل جدید از تلویزیون‌های LCD و ۵ مدل جدید از تلویزیون‌های LED خودش را روانه بازار جهانی کند. «پاول رید» مدیر گروه لوازم مصرفی شرکت Panasonic در این مورد می‌گوید: «معرفی این مدل‌های جدید توازن و تعادل بیشتری را به چرخه عرضه و تقاضای این شرکت می‌دهد. شرکت ما همیشه به نیاز و سلیقه کاربرانش توجه کرده است. درست به همین دلیل هم حالا با گسترش تولید تلویزیون‌های Viera LCD و معرفی سری تلویزیون‌های LCD LED انتخاب‌های بیشتری را نصیب کاربران و خریداران محصولاتمان می‌کند. Panasonic همیشه به توسعه تکنولوژی‌های جدید و به کار بردن آنها فکر کرده است. درست به همین دلیل هم ما به فکر طراحی و تولید تلویزیون‌های سه بعدی افتاده‌ایم. البته باید بگویم که تا حالا هیچ برنامه‌ای برای عرضه تلویزیون‌های سه بعدی در فرمت‌های دیگر نداریم.

به این ترتیب این شرکت پنج تلویزیون LED با وضوح تصویر full HD را در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه می‌کند.

این تلویزیون‌ها با مدل‌های TH-L42D25A، TH-L37D25A ،TH-L32D25A، TH-42D20A و TH-L32D20A به بازار عرضه خواهند شد. سه مدل اول در ماه ژوئن و به ترتیب با قیمت‌های ۲۴۹۹، ۱۹۹۹ و ۱۶۹۹ دلار به بازار عرضه می‌شوند و دو مدل آخر هم در ماه سپتامبر آینده روانه بازار می‌شوند. این در حالی است که قیمت این دو مدل آخر هنوز اعلام و منتشر نشده است.

این شرکت همچنین تلویزیون‌های LCD جدیدش را با مدل‌هایی متغیر از ۳۲ تا ۳۷ اینچ با قیمت حداقل ۸۹۹ دلار و حداکثر ۱۳۹۹ دلار، تا پایان سال ۲۰۱۰ روانه بازار می‌کند.

1 comment

نظر شما
  1. توکل

    تاریخ۱۷/۱۰/۱۳۹۱ یک دستگاه تلویزیونLED 42 خریدم نمایندگی دراردبیل نصب وراه اندازی کردورفت بعدفلش راگذاشتم وتصویررانیاوردبه نمایندگی زنگ زدم گفت من واردنیستم نمی دونم این عیب تلویزیون رابه کی بگویم لطفا مراراهنمایی کنید.
    اعتباری تلفن تماس۰۹۱۴۴۵۲۹۸۱۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>