عرضه نیم بهای مودم‌های USB و Wi-Fi وایمکس به مناسبت فرارسیدن عید سعید مبعث

ایرانسل از پوشش وایمکس شهر هشتگرد، اهدای دقایق رایگان مکالمه و عرضه نیم بهای مودم‌های USB و Wi-Fi وایمکس به مناسبت فرارسیدن عید سعید مبعث رسول اکرم (ص) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با پیوستن هشتگرد به شبکه وایمکس ایرانسل،تعداد شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم از طریق وایمکس ایرانسل به ۳۰ شهر رسید.

از سوی دیگر، ایرانسل به تمامی مشترکینی که در روزهای ۲۹ و ۳۰ خرداد ۹۱ثبت نام سیم کارت ایرانسل خود را تکمیل، مدارک شناسایی خود را به ایرانسل ارسال کرده و در همین روز اولین تماس را از سیم کارت خویش برقرار کنند ۲۰دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار یک ماهه اهدا می‌کند.

ضمن آنکه این دسته از مشترکین، از یک سیم کارت هدیه در بسته‌بندی ویژه سیم‌کارت دوقلوی ایرانسل، یک آهنگ پیشواز رایگان، شارژ شگفت انگیز۲۵درصدی و همچنین ۱۰۰کیلوبایت GPRS رایگان یک ماهه نیز بهره‌مند خواهندشد.

همچنین تخفیف ۵۰ درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل نیز مشمول آن دسته ازمشترکینی می‌شود که در تاریخ‌های ۲۹ و ۳۰ خرداد ۹۱ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم Wi-Fi یا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت ۳ روز انجام دهند.

در این بازه زمانی، مودم‌های داخلی با امکانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده وایمکس ایرانسل با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۴۹۹ هزار و۵۰۰ ریال عرضه خواهند شد و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنهامی تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می‌گردند.

ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شرکت به نشانیwww.irancell.ir<http://www.irancell.ir> ، فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آن‌ها در وب‌سایت ایرانسل آمده، مراکز خدمات ایرانسل و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی وایمکس ایرانسل به شماره ۷۰۷ برای تماس از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ برای تماس از سایر خطوط ممکن است.

پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care)، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل از طریق شماره گیری کد دستوری، پرداخت با استفاده از خدمات شارژ الکترونیکی ازطریق مراجعه به فروشندگان مجاز ایرانسل و یا مراجعه حضوری به شعب بانک
های عامل امکان پذیر است

بنا بر اعلام، درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمکسایرانسل، با پهنای باند بین ۱۲۸ کیلوبیت تا دو مگابیت بر ثانیه و براساستقاضا، در ۳۰ شهر اصفهان، اندیشه، اهواز، تبریز، تهران، خمینی شهر،خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، شور آباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرکصنعتی اطلس، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی طوس، شهریار، شیراز، فردیس،
قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامین، دزفول، گلستان، سردرود، کاشان، اندیمشک،ری، هشتگرد و مشهد مقدس ارائه می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>