فروش اینترنتی خودرو در پورتال جامع خودرو

اگر قصد خرید خودرو دارید دست به کار شوید، شرکت‌های خودروساز، محصولاتشان را به صورت اینترنتی به فروش می‌رسانند. فروش ویژه اینترنتی اردیبهشت‌ماه محصولات خودروسازان کشور با تسهیلاتی از قبیل ارایه کارت هدیه کمک هزینه سوخت و یا کاهش زمان تحویل خودرو، از طریق پورتال جامع خودرو کشور تا پایان این هفته ادامه دارد. در واقع در این ماه، تسهیلات متنوعی از طرف شرکت‌های خودروسازی برای شرایط فروش اینترنتی ارایه شده است.

به گزارش عصر ارتباط، شرکت ایران‌خودرو روش‌های فروش نقدی، اقساطی و پیش‌فروش اینترنتی ویژه محصولات خاص خود را با ارایه کارت هدیه کمک هزینه سوخت از این طریق در اختیار مشتریان قرار داده است.

همچنین شرکت سایپا نیز علاوه بر در نظر گرفتن شرایط فروش متنوع، زمان تحویل خودروهایی که از طریق اینترنت خریداری می‌شوند را کاهش داده است.

پیش فروش خودروی تندر۹۰، محصول شرکت پارس‌خودرو و همچنین شرایط فروش نقدی و استفاده از تسهیلات لیزینگ برای محصولات شرکت سایپا‌دیزل از دیگر ویژگی‌های شرایط فروش اینترنتی ویژه اردیبهشت در پورتال جامع خودرو کشور است. برای خرید اینترنتی از این پورتال باید به آدرس www.iranecar.com مراجعه کنید. در مرحله اول می‌توانید نوع خودروی مورد نظر خود را انتخاب و در سبد خرید بیندازید. بعد از آن انتخاب می‌کنید که قرار است به صورت پیش‌فروش، اقساطی یا نقدی خودرو را خریداری کنید. پس از تایید رنگ و کلاس خودرو، می‌توانید با قراردادی که پیش رویتان قرار می‌گیرد موافقت کنید و در فرم اطلاعات مشتری، داده‌هایتان را تا پایان مرحله خرید اینترنتی تکمیل کنید.

پورتال جامع خودروی کشور بر اساس ماده ۳۷ برنامه جامع توسعه تجارت الکترونیکی کشور مصوب هیات وزیران طراحی و راه‌اندازی شده و به عنوان یک سایت مطمئن و ایمن، بستر فروش اینترنتی شرکت‌های خودروساز بزرگ کشور محسوب می‌شود.

فروش اینترنتی خودروسازان از طریق پورتال جامع خودرو کشور از اردیبهشت ۸۷ آغاز شده که این روش مورد استقبال و توجه عموم خریداران قرار گرفته است؛ به طوری‌که در طی این مدت حجم فروش انجام شده به‌صورت اینترنتی رقمی حدود ۱۰هزار میلیارد ریال بوده و همین امر باعث تحول جدی در حوزه تجارت الکترونیکی کشور شده است.

1 comment

نظر شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>