فوتوفانیا؛ سایتی در زمینه ی افکت گذاری بر روی تصاویر

این روز ها بیشتر مردم در شبکه های اجتماعی عضو هستند.همه ی این سایت ها نیز به یک تصویر از شما نیاز دارند تا دوستانتان بتوانند شما را به راحتی پیدا کنند.حال اگر ما می توانستیم با یک سری افکت ، جلوه های قشنگی را به عکسمان بدهیم یا عکسمان را در مکان های معروف دنیا قرار بدهیم تصاویر جالب تر می شدند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از تارنورد، سایت فوتوفانیا (PhotoFunia) یک سایت جالب در زمینه ی افکت گذاری بر روی تصاویر است.

شما می توانید با انتخاب یک افکت و آپلود کردن عکستان در سایت ، افکت مورد نظر را بر روی تصویرتان اعمال کنید.به طور مثال به تصاویر زیر که در همه ی آن ها لوگوی “تارنورد” قرار گرفته است نگاه کنید:

سایت فوتوفانیا (PhotoFunia) یک سایت جالب در زمینه ی افکت گذاری بر روی تصاویر است.شما می توانید با انتخاب یک افکت و آپلود کردن عکستان در سایت ، افکت مورد نظر را بر روی تصویرتان اعمال کنید.به طور مثال به تصاویر زیر که در همه ی آن ها لوگوی “تارنورد” قرار گرفته است نگاه کنید:

این سایت بیش از صد ها نوع افکت دارد که بعضی از آن ها حتی برای چاپ کردن نیز مناسب هستند. همچنین این سایت برای آیفون و اندروید اپلیکیشن دارد.

1 comment

نظر شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>