قیمت لپ تاپ در تاریخ ۵ بهمن ماه ۱۳۹۱

قیمت لپ‌تاپ طی هفته گذشته ثابت بوده و این ثبات قیمت منجر به افزایش تقاضا در بازار این کالا شده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از دنیای اقتصاد، بر اساس اعلام فعالان بازار کامپیوتر، طی هفته گذشته میزان تقاضا برای لپ‌تاپ‌هایی با میانگین قیمت دو تا سه میلیون تومان و نهایتا سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است و میزان عرضه هم در حد معمول است و می‌توان گفت پس از مدت‌ها بین عرضه و تقاضا تا حدودی همخوانی وجود دارد.

به گفته آنها همچنین برخی از شرکت‌ها اقدام به عرضه مینی لپ‌تاپ‌هایی با قیمت حدودی یک میلیون تومان به بازار کرده‌اند که با کمال تعجب از این کالاها در بازار استقبال چندانی نشده است.

کسبه بازار همچنین به بی رونقی بازار فروش لپ‌تاپ‌های گران قیمت با میانگین قیمت ۵ تا ۱۰ میلیون تومان خبر داده و اعلام کردند، در حال حاضر لپ‌تاپ‌های رده میان قیمت جزو پرفروش‌های بازار هستند که اکثر این لپ‌تاپ ها به پردازنده‌های INTEL CORE I3 یا نهایتا INTEL CORE I5 مجهزند و امکانات فنی متوسطی دارند.

26-01

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>