اپلیکیشنی که با کنار زدن پرده ها کاربران را از خواب بیدار می کند

استارت آپ Slide با تامین سرمایه خود از طریق Kickstarter قصد دارد دستگاهی برای کنار کشیدن خودکار پرده‎ ها در هنگام صبح عرضه کند. این محصول می ‎تواند گامی در جهت هوشمندسازی خانه‎ ها به شمار برود که با قیمت مناسبی در سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

اپلیکیشنی که با کنار زدن پرده ها کاربران را از خواب بیدار می کند هوشمندسازی خانه‎

دستگاه Slide با قرارگیری در کنار پرده‎ های عمودی و به کمک اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی ‎های هوشمند قادر به کنار زدن پرده‎ ها خواهد بود. این عمل می ‎تواند با تغییر زمان بندی یا کنترل چندین پرده شخصی سازی شود. حتی کاربران می‎ توانند میزان نور ورودی به اتاق را با تغییر موقعیت پرده‎ ها کنترل کنند و در صورت تمایل آن‎ ها را به صورت نیمه‎ باز قرار دهند.

به گفته موسسان این استارت آپ، می ‎توان با قرار دادن ۲۰ عدد دستگاه در یک خانه اقدام به کنترل تمامی پرده‎ های آن کرد. علاوه بر اپلیکیشن مخصوص کاربران می ‎توانند از IFTTT هم برای کنترل این گجت در هوشمندسازی خانه‎ استفاده کنند. هم‎ چنین پشتیبانی از دستیارهای صوتی مانند Amazon Echo و Google Home نیز امکان پذیر خواهد بود.

با متصل کردن اپلیکیشن Slide به ساعت گوشی، می‎ توان در هنگام آلارم پرده‎ های خانه را کنار زد. هنگامی که همه ساکنان خانه را ترک کردند، این اپ می ‎تواند با بستن پرده‎ ها اقدام به ذخیره گرما و انرژی کند. این قابلیت از طریق مکان یابی کاربران امکان پذیر خواهد بود. این کمپین در ۲۲ روز توانسته است سرمایه ۱۱۷ هزار دلاری را جمع آوری کند.

منبع: Digitaltrends

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *