پرداخت اینترنتی سود سهام عدالت

در پی رایزنی های بانک کشاورزی با سازمان خصوصی سازی به منظور استفاده از ابزارهای الکترونیکی، دیگر نیازی به مراجعه حضوری مردم به شعب بانک ها برای دریافت سود سهام عدالت نیست.

محمد طالبی، مدیر عامل بانک کشاورزی گفت: سازمان خصوصی سازی برای پرداخت سود سهام عدالت متناسب با اقشار مختلف جامعه، بانک ها را انتخاب کرده است.وی با اشاره به تعداد بالای مشمولان دریافت سود سهام عدالت افزود: بانک کشاورزی به جهت عملکرد خود در این حوزه طی مراحل گذشته و بازخورد آن از سوی سازمان خصوصی سازی به منظور پرداخت سود برگزیده شده است.

مدیر عامل بانک کشاورزی در مورد منابع سود سهام عدالت گفت: تامین اعتبار از سوی سازمان خصوصی سازی انجام می شود و پس از واریز وجه به حساب بانک، برای پرداخت سود برنامه ریزی صورت می گیرد.وی با تاکید بر سودآور بودن سهام عدالت افزود: سود سهام عدالت مربوط به شرکت های سهام عدالت است و این سود به سهامداران این شرکت ها می رسد.طالبی در ادامه به مذاکرات بانک کشاورزی با سازمان خصوصی سازی اشاره و تصریح کرد: باید با استفاده از ابزارهای الکترونیکی برای پرداخت سود سهام عدالت، از مراجعه حضوری مردم به شعب کاسته شود.

وی متذکر شد: معمولا در مراحل اولیه پرداخت سود سهام عدالت، سهامداران به دریافت وجه نقد علاقه مند هستند.

صدور کارت الکترونیکی

مدیر عامل بانک کشاورزی ابراز امیدواری کرد تا با صدور کارت های الکترونیکی، سود سهام عدالت به سهامداران پرداخت شود.

به گفته وی، با این اقدام سهامداران بدون حضور در شعبه، سود خود را از دستگاه های خودپرداز و سایر کانال های ارتباطی بانکی دریافت خواهند کرد.

طالبی با تاکید بر اینکه پرداخت سهام عدالت باید به صورت الکترونیکی انجام شود، اظهار داشت: پیش از پرداخت سود باید با هماهنگی سازمان خصوصی سازی این اقدام به صورت الکترونیکی صورت پذیرد.به گفته وی، با اجرای فرآیند الکترونیکی پرداخت سود سهام عدالت، دیگر نیازی به مراجعه حضوری مردم به شعبه نیست.

وی گفت: در این مرحله به دو میلیون و ۱۷۰ هزار نفر سود سهام عدالت پرداخت می شود که هم اکنون در حال پرداخت هستیم.

1 comment

نظر شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>