گوشی های زیر ۱۵۰ هزار تومان؛ پرفروش‌ترین مدل ها در بازار هفته گذشته

فعالان و دست اندرکاران حوزه بازار تلفن همراه گوشی های زیر ۱۵۰ هزار تومانی را به عنوان پرفروش ترین مدل ها در بازار هفته گذشته تلفن همراه معرفی کردند.

 به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از موبنا، امکانات و بهای مناسب گوشی های فوق باعث شده تا بیشتر مشتریان تمایل به خرید این مدل ها داشته باشند.

**نوکیا

از جمله گوشی های پرفروش نوکیا  در هفته گذشته می توان به گوشی های دوسیمکارته  این برند  c1  و X1-01  اشاره کرد که با قابلیت پشتیبانی از دو سیمکارت با تقاضای مناسبی از سوی مشتریان روبرو شد.

گوشی c1 نوکیا با بهای ۴۰ هزار تومانی از قابلیت پشتیبانی از دو سیمکارته بهره می برد و با بهای مناسب در بازار عرضه می شود فاقد امکانات پیشرفته ای همچون دوربین و حافظه بالاست و تنها در جهت مکالمه ساده تلفتی به کار می رود.

گوشی X1-01 نوکیا که با بهای ۷۵ هزار تومانی در بازار تلفن همراه از فروش مناسبی برخوردار شد و از امکاناتی نظیر صفحه نمایش ۱٫۸ اینچی TFT با قابلیت نمایش ۶۵ هزار رنگ، ارتقا حافظه داخلی توسط مموری کارت تا ۱۶ گیگابایت و قابلیت پشتیبانی از SMS بهره می برد.

از دیگر گوشی های ارزان قیمت نوکیا که مورد تقاضای بیشتر کاربران گوشی تلفن همراه قرار گرفت می توان به ۲۷۰۰ ، ۱۸۰۰ و ۶۳۰۳ کلاسیک نوکیا اشاره کرد که به ترتیب با بهای ۸۸ ، ۴۰ و ۱۴۰ هزار تومانی  در هفته گذشته بازار تلفن همراه عرضه شد.

**سامسونگ

فروشندگان سامسونگ مدل های S5670 ، C3303 و C3530 این برند کره ای را به عنوان پرفروش ترین گوشی تلفن همراه در هفته گذشته بازار معرفی کردند.

این سه مدل گوشی به ترتیب به بهای ۲۵۵ ، ۱۰۰ و ۱۰۸ هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار گرفت.

گوشی Galaxy Fit S5670 سامسونگ از امکاناتی همچون صفحه نمایش لمسی ۳٫۳ اینچی، قابلیت ارتقا حافظه داخلی توسط مموری کارت تا ۳۲ گیگابایت و دوربین عکاسی و فیلمبرداری پنج مگاپیکسلی بهره می برد.

از دیگر گوشی های پرفروش سامسونگ می توان به S3600  و S3653 اشاره کرد که به ترتیب با بهای ۹۴ و ۱۲۵ هزار تومانی در بازار هفته گذشته تلفن همراه عرضه شد.

**ال جی

دو مدل گوشی GD330 و BL20 ال جی که با بهای ۱۱۲ و ۱۸۵ هزار تومان در بازار هفته گذشته تلفن همراه عرضه شد با استقبال مناسبی از سوی مشتریان در هفته گذشته تلفن همراه روبرو شد.

GU230 و KP500 از جمله دیگر گوشی‌های این برند در بازار بود که توانست به دلیل هزینه پایین مورد تقاضای بیشتر مشتریان قرار گیرد.
این دو مدل به ترتیب با قیمت ۷۰ و ۱۰۰هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار گرفت.

از دیگر گوشی پرفروش این برند می‌توان به GS155 ، A133و GD330این برند اشاره کرد که با قیمت ۴۲ ، ۸۰ و ۱۱۰ هزار تومانی در سطح بازار تلفن همراه عرضه ‌شد.

**گوشی های ایرانی

گوشی ۲۶۹۰ جی ال ایکس با بهای ۹۹ هزار تومانی توانست با تقاضای بالایی از سوی مشتریان در بازار هفته گذشته تلفن همراه روبرو شود.

این گوشی از امکاناتی نظیر پشتیبانی از دو سیمکارت به صورت همزمان، صفحه نمایش TFT ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، قابلیت ارتقا حافظه داخلی توط مموری کارت،منشی، بلوتوث و به کار گیری از دو باتری برخوردار است.

گوشی  X260  تاشو یکی دیگر از گوشی های پرفروش دربازار بود که با بهای ۸۹ هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار گرفت.

این گوشی که با رنگ بندی متنوع قرمز، آبی و مشکی تولید شده از امکاناتی همچون قابلیت پشتیبانی از دو سیمکارت به صورت همزمان، صفحه نمایش TFT ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی، قابلیت ارتقا حافظه داخلی توط مموری کارت،منشی و بلوتوث بهره می برد. 

از دیگر گوشی های پرفروش می توان به مدل های ۲۶۱۰ ، ۲۶۷۰ و ۲۶۸۰ این برند ایرانی با بهای  فروش ۶۹ ، ۶۵ و ۶۵ هزار تومانی اشاره کرد

1 comment

نظر شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>