FIFA 17 به سرویس EA Access کنسول ایکس‌ باکس وان و سرویس Origin رایانه‌ های شخصی اضافه خواهد شد.

FIFA 17 بازی رایگان بعدی سرویس EA Access است
FIFA 17 بازی رایگان بعدی سرویس EA Access است

کتابخانه بازی‌ های EA Access با اضافه شدن عنوان جدیدی بزرگ‌تر از همیشه شد. بازی FIFA 17 که در سپتامبر ۲۰۱۶ عرضه شد، در تاریخ ۲۱ آپریل (مصادف با یکم اردیبهشت‌ ماه) به سرویس‌ های EA اضافه می‌ شوند و شما می‌توانید به‌صورت رایگان به نسخه کامل بازی دسترسی پیدا کنید.

هم‌اکنون بیش از ۳۰ عنوان برروی EA Access در دسترس است و الکترونیک آرتز قصد دارد تا این عناوین را بیش از ۴۰ بازی برساند. این سرویس به‌صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس‌ باکس وان قرار دارد. سرویسی مشابه EA Access با عنوان Origin Access در اختیار رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد اما عناوین آن محدودتر از نسخه کنسولی خود است.

برای دریافت بازی‌ پس از اضافه شدن به بخش Ready to Install کنسول خود رفته و بازی را دانلود کنید. سرویس EA Access برای دارندگان کنسول ایکس‌ باکس وان قابل خریداری است و شما می‌ توانید با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار مشترک این سرویس شوید. همچنین سرویس Origin Access برای رایانه‌ های شخصی نیز کار خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

به جز بهره‌ مندی از بازی‌ های رایگان، از دیگر مزایای این سرویس می‌توان به تخفیف ۱۰ درصدی برای تمامی محتوای دیجیتالی شرکت الکترونیک آرتز و دسترسی به عناوین ۵ تا ۱۰ روز قبل از انتشار عمومی اشاره کرد.

در چند ماه گذشته شاهد اضافه شدن بازی‌ هایی چون NHL 17 و Madden 17 درکنار Star Wars Battlefront و ‌Battlefield 3 بودیم.

بیشتر بدانید:   بازی های Angry Birds برای ویندوزفون رایگان شد!

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید