در ادامه بروز شدن موبایل و تبلت های سامسونگ به آخرین سیستم عامل اندروید، تبلت های Galaxy Tab S2 نیز به سیستم عامل اندروید نوقا، بروزرسانی می شوند.

کاربران آلمان و ایتالیا اعلام کردند که پیغام بروزرسانی تبلت های خود به Android Nougat را دیده اند. به ظاهر این تبلت در نسخه های ۸ و ۹٫۷ اینچی به زودی در سراسر دنیا به این سیستم عامل بروز خواهند شد.

Galaxy Tab S2 به اندروید نوقا بروزرسانی می شوند
Galaxy Tab S2 به اندروید نوقا بروزرسانی می شوند

اگر تابحال پیغامی مبنی بر بروزرسانی دریافت نکردید، به احتمال زیاد در چند روز آینده برای شما نیز خواهد آمد. سامسونگ اعلام کرده است که با این بروزرسانی علاوه بر اینکه به سیستم عامل جدید گوگل ارتقا خواهید یافت، بهبودها و تغییرات دیگری نیز رخ خواهد داد.

این دو تبلت گلکسی تب اس ۲،  Game Launcher خواهند داشت که کلیه بازی های نصب شده روی این دو تبلت در این بخش قابل مدیریت خواهند شد. به علاوه ظاهر بهبود یافته و ورود سریع به تنظیمات نیز به آن اضافه شده.

بخش نوتیف ها بروز شده و کاربردی تر شده است. به علاوه امکان مولتی ویندو که در این تبلت ها بصورت اختصاصی عمل می کرد نیز تغییرات و بروزرسانی های خوبی داشته است.

این بروزرسانی بصورت OTA در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر در چند روز آینده پیغام بروزرسانی به Android Nougat 7.0 برای شما ارسال نشد، می توانید از طریق سایت Sam Mobile نیز آنرا دریافت کرده و طبق آموزشی که داده است آنرا نصب کنید.

به هر حال باید مراقب باشید که حتما از داده های خود پشتیبان گرفته باشید و شارژ باتری تبلت به اندازه کافی باشد وگرنه ممکن است مشکلات جدی پیش بیاید

بیشتر بدانید:   اندروید 4.4 برای نصب تنها یک نر‌م‌افزار مدیریت اس‌ام‌اس

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.