گوگل قرار است با ارائه محصول جدید خود به نام Google Hire رقیب جدی سایت ها و سرویس های کاریابی شود.

در سراسر دنیا شرکت و سایت های زیادی برای کاریابی وجود دارند که برخی از معتبرترین آنها Greenhouse و Jobvite است. گوگل نیز به زودی با ارائه عمومی Google Hire درصدد ورورد به این بازار پرمخاطب است.

هرچند هنوز این سرویس بصورت رسمی راه اندازه نشده است، ولی سایت آن در دسترس عموم قرار گرفته و از طریق آدرس https://careers.google.com در دسترس است.

Google Hire ؛ سرویس جدید و پیشرفته کاریابی گوگل
Google Hire ؛ سرویس جدید و پیشرفته کاریابی گوگل

شرکت هایی نیز هم اکنون با گوگل در بررسی این سایت و نیز قرار دادن درخواست های خود در حال همکاری هستند که به ظاهر شرکت های بزرگی می باشند. از جمله این شرکت ها که درخواست های کار خود را در این سایت ثبت کرده اند می توان به Medisas, Poynt, DramaFever, SingleHop, و CoreOS اشاره کرد.

با مراجعه به سایت Google Hire می توانید امکانات آن مانند دسته بندی ها، راهنماها، شرکت های درخواست کننده، ثبت رزومه کاری و غیره را مشاهده کنید. مطمئنا این امکانات در نسخه اولیه آمده و در بروزرسانی های دیگر این سرویس، امکانات و خدمات بیشتری برای درخواست کننده های کار و کاریاب ها خواهیم دید.

این سایت بخشی از پروژه پردازش و خدمات ابری گوگل است. گوگل سال ۲۰۱۵ استارت آپی به نام Bepop را خریداری کرد که در زمینه سرویس های ابری کاریابی فعالیت می کرد و Google Hire در ادامه این پروژه رونمایی خواهد شد.

بیشتر بدانید:   صد سایت پربيننده ایران

1 دیدگاه

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید