احتمالا شما هم مثل خیلی های دیگه در این شرایط قرار گرفته اید که یادتان نمی آید ماشن را کجا پارک کرده اید. این موضوع به دلیل مشغله های زیاد و درگیریهای ذهنی ما برای خیلی ها اتفاق افتاده است.

به تازگی و بی سروصدا Google Map ویژگی جدیدی برای این موضوع به نرم افزار خود اضافه کرده است. از این به بعد می توانید این موضوع را کاملا از ذهن خود پاک کنید و هر زمان نیاز داشتید محل پارک خودرو را از گوگل بپرسید.

منبعد جای پارک ماشین تان را از گوگل مپ بپرسید!
منبعد جای پارک ماشین تان را از گوگل مپ بپرسید!

بخشی در Google Map اضافه شده است که می توانید محل پارک را علامت بزنید. این نرم افزار امکان ادداشت گذاشتن و حتی عکس گرفتن برای آن محل را نیز برای شما امکانپذیر کرده است.

منبعد جای پارک ماشین تان را از گوگل مپ بپرسید!
منبعد جای پارک ماشین تان را از گوگل مپ بپرسید!

چندی پیش این امکان در Google Now اضافه شده بود ولی مشکلات زیادی داشت و برخی مواقع هم به دلایل فنی درست ثبت نمی کرد. البته نرم افزارهای زیادی برای افراد فراموشکار نیز وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها محل پارک خودرو را از آنا بخواهید.

با این بروز رسانی جدید Google Map دیگر نیاز به نرم افزارهای اضافه نخواهید داشت و همانطور که مشابه این سرویس در سیستم عامل iOS 10 در Apple Map نیز وجود دارد، می توانید به راحتی محل دقیق پارک خودور و همچنین مدت زمان پارک، که برای پارکومترها بسیار کاربردی است، را از این نرم افزار بخواهید.

بیشتر بدانید:   Google Maps با قابلیت های جدید بروزرسانی شد!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید