پس از مدت ها سکوت Google Voice دیروز این شرکت اعلام کرد که نسخه جدید این محصول که همراه با طراحی زیبا و کاربردی و امکانات جدید است در دسترس همه قرار گرفته است.

گوگل اعلام کرد از این هفته به مرور Google Voice جدید در دسترس همه قرار خواهد گرفت. پس از مدت ها سکوت و عدم تغییر و بهبود در سرویس ویژه Google Voice این شرکت قول داده است با شروع تغییرات جدید، سرعت فعالیت های جدید در این سرویس هر روز بیشتر خواهد شد.

Google Voice بازطراحی شد و با قدرت ادامه خواهد داد
Google Voice بازطراحی شد و با قدرت ادامه خواهد داد

در نسخه جدید و طراحی جدید Google Voice شاهد افزوده شدن تب هستیم که در هر تب جدا بخش ارسال پیامک، Voice Mail و تماس قرار گرفته است. در بخش ارسال پیامک امکان ارسال گروهی و پیامک تصویری و همچنین امکان جستجو در این بخش و بخش تماس ها نیز اضافه شده است.

Google Voice بازطراحی شد و با قدرت ادامه خواهد داد
Google Voice بازطراحی شد و با قدرت ادامه خواهد داد

طرح نسخه اندروید Google Voice با استفاده از Material Design انجام شده که همراه با سه تب برای نمایش تماس های پاسخ داده نشده و FAB است.

البته هنوز اشکالاتی در این نسخه وجود دارد که با توجه به قول هایی که این شرکت داده حتما شاهد برطرف کردن و بهبودهای بیشتر در زمان های کوتاهی خواهیم بود. از جمله اشکالات این نسخه عدم نمایش اتفاقات لحظه ای بر روی Notification Bar است که منتظریم کم کم اصلاح شده و به محصولی کاربردی و قابل استفاده تبدیل شود.

طراحی جدید بسیار شبیه به Hangout است که مدتی قبل اعلام شد دیگر بروزرسانی و پشتیبانی نخواهد شد. در نسخه iOS علاوه بر اینها، دکمه شماره گیری در پایین ابزار نیز قرار گرفته است.

بیشتر بدانید:   اطلاعیه عمومی : باتری های لپ تاپ HP را خیلی سریع برگردانید

 

 

 

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید