روز به روز شایعات بیشتری از HTC U به عنوان پرچمدار موبایل این شرکت می شنویم. به تازگی نیز شایعه جدیدی از ضد آب و نداشتن جک هدفون در آن شنیده شده است.

دیروز نیز تصاویری از این گوشی که به برون درز کرده بود، را منتشر کردیم و خبری نیز در مورد مشخصات فنی احتمالی HTC U به بیرون درز کرد.

شایعه جدید می گوید که HTC قرار نیست تفاوت زیادی در این مدل با مدل قبلی، یعنی U Ultra ایجاد کند. یو اولترا نیز جک هدفون ندارد و ضد آب و گرد و خاک است، و U نیز به همین خصوصیت را خواهد داشت.

HTC U ضد آب و بدون جک هدفون خواهد بودض
HTC U ضد آب و بدون جک هدفون خواهد بود

نداشتن جک هدفون از زمانی که شرک اپل بر روی موبایل های iPhone در کمال تعجب این جک را برداشت، زیاد هم غیر قابل پیش بینی و عجیب نیست و بسیاری از شرکت های بزرگ سازنده موبایل در پرچمداران خود از جک هدفون استفاده نمی کنند. هر چند برخی از آنها از نتایج این تغییر راضی نبوده و در نسخه های جدید گوشی های خود مجددا از جک هدفون استفاده می کنند.

شایعه دیگری از HTC U این است که به احتمال زیاد این شرکت با USonic وافق کرده و هدفون های بیسیم این شرکت که از طریق درگاه USB-C شارژ می شوند همراه این گوشی به خریداران ارائه خواهد شد.

جالب اینکه در U Ultra مبدلی برای USB -C وجود نداشت و خریدار برای استفاده از USonic می بایست مبدل شارژ USB-C نیز خرید می کرد. این مشکل در U  حل شده است.

به احتمال زیاد این گوشی در دو مدل تک سیم و دو سیم کارته به بازار عرضه خواهد شد. استراتژی ای که تقریبا همیشه از HTC دیده و انتظار داریم!

بیشتر بدانید:   NEC Medias N-04C، بارک ترین گوشی هوشمند دنیا

 

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید