مدل 4010 از سري inspiron لپ‌تاپ تازه وارد DELL است كه طي روزهاي آينده وارد بازار داخلي مي‌شود.

به گزارش دنياي اقتصاد، براساس اعلام زيگورات، يكي از عرضه‌كنندگان لپ‌تاپ‌هاي اين برند در بازار داخلي، مدل 4010 يك لپ‌تاپ تازه وارد است كه به پردازنده INTEL 2.13GHZ، رم دو گيگابايتي و هاردديسكي با ظرفيت 320 گيگابايت مجهز است.

صفحه نمايش اين لپ‌تاپ هم 14/1 اينچ از نوع WXGA است.تجهيز به كارت گرافيك INTEL ACCELERATOR HD، وب كم و… از ساير ويژگي‌هاي اين لپ‌تاپ است. لپ‌تاپ مذكور به زودي با گارانتي زيگورات وارد بازار داخلي مي‌شود.

همچنين مدل 1015 از سري VOSTRO از لپ‌تاپ‌هاي ارزان‌قيمت و پرفروش اين برند در بازار داخلي است كه به پردازنده INTEL CORE 2 DUO 2.1 GHZ، رم دو گيگابايتي و هاردديسكي با ظرفيت 250 گيگابايت مجهز است.

صفحه نمايش اين لپ‌تاپ هم 15/6 اينچ از نوع WXGA است. تجهيز به كارت گرافيك INTEL GM45 با ظرفيت 224 مگابايت، وب كم، باتري 6CELL و … از ساير ويژگي‌هاي اين لپ‌تاپ است.لپ‌تاپ مذكور با قيمت 625 هزار‌تومان و با ضمانت زيگورات به فروش مي‌رسد.

همچنين مدل M4500 از لپ‌تاپ‌هاي تازه وارد DELL است كه به پردازنده INTEL CORE I7 مجهز است.تجهيز به رم هشت گيگابايتي، هاردديسكي با ظرفيت 500 گيگابايت و كارت گرافيكNVIDIA QUADRO FX880 با ظرفيت يك گيگابايت از ساير ويژگي‌هاي اين لپ‌تاپ است.

صفحه نمايش اين لپ‌تاپ هم 15/6 اينچ است.لپ‌تاپ مذكور همچنين به وب‌كم، بلوتوث، سيستم شناسايي اثر انگشت و … مجهز است و با قيمت دو ميليون و 990 هزار تومان به فروش مي‌رسد.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.