به زودی کنفرانس معروف شرکت اپل به نام WWDC 2017 با حضور علاقه مندان و برنامه نویسان برگزار می شود. اپل در صدد رونمایی از یک سری محصولات جدید برای سال ۲۰۱۷ است. از جمله این محصولات، ipad pro 10.5 است.

همزمان با کنفرانس WWDC 2017 که در چند روز برگزار می شود، محصولات دیگری مانند اسپیکر Siri لمسی نیز معرفی خواهد شد. شایعاتی در مورد محصولات و فناوری های دیگر نیز وجود دارد ولی هنوز بصورت جدی مورد تایید قرار نگرفته اند.

iPad pro 10.5 و Siri Speaker در کنفرانس WWDC 2017 معرفی می شوند
iPad pro 10.5 و Siri Speaker در کنفرانس WWDC 2017 معرفی می شوند

مهمترین محصولی که معرفی می شود، چند سری از آیپد خواهد بود. تنوع جدیدی از آیپد ها به نام iPad Pro 2 به اندازه ۱۲٫۹ اینچ، ۱۰٫۵ اینچ و ۹٫۷ اینچ ارزان قیمت، خواهد بود. این آیپدها به مرور تا ماه آگوست (شهریور) به بازار عرضه می شوند. تغییر عمده در این آیپدها، علاوه بر بزرگ شدن و تنوع اندازه صفحه نمایش، کم و کوچک شدن حاشیه آنهاست.

همانطور که گفته شد، محصول دیگری که در کنفرانس اپل رونمایی می شود، اسپیکر سیری خواهد بود. مشخصا این محصول رقیب Amazon Echo خواهد بود. از آمازون اکو در این مدت نسخه های مختلفی به بازار عرضه شده است که آخرین نسخه آن دارای فحه لمسی است. این در حالی است که اولین محصول Siri Speaker با ویژگی لمسی بودن معرفی خواهد شد.

همانطور که در خبرهای دیگر در مورد WWDC 2017 نیز اعلام شد، این کنفرانس دوشنبه ۵ ژوئن برگزار خواهد.همانند سال های قبل با منتخبی از برنامه نویس ها و مدیران ارشد واحد های مختلف شرکت اپل همراه با کاراه های مختلف در آمریکا برگزار خواهد شد.

بیشتر بدانید:   اپل متهم به دستکاری عمدی برنامه فیس تایم شد

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.