مطابق با برخی گزارش های جدید، اپل احتمالا قطعه تاچ آی دی را در نسل جدید آیفون های خود به قاب پشتی دستگاه منتقل خواهد کرد. به این ترتیب کوپرتینویی ها نیز در اقدامی مشابه با شرکت های سامسونگ و گوگل گوشی هایی را به بازار عرضه می کنند که اسکنر اثر انگشت آنها از قسمت انتهایی قاب جلویی به بخش پشتی گوشی منتقل شده است.

احتمالا آیفون 8 دارای سنسور تاچ آی دی در قاب پشتی خواهد بود
احتمالا آیفون ۸ دارای سنسور تاچ آی دی در قاب پشتی خواهد بود

یکی از دلایل سامسونگ برای انتقال سخت افزار تشخیص اثر انگشت به قاب پشتی تسهیل استفاده از نمایشگر جدید Infinity Display بوده است. گفته شده که این شرکت کره ای قصد داشته سنسور اثر انگشت را درون نمایشگر گوشی های گلکسی S8 جای دهد اما این فناوری به موقع آماده نشده است.

از سوی دیگر به نظر می رسد که Apple نیز قصد داشته تاچ آی دی و نمایشگر اولد آیفون جدید خود را یکپارچه کند اما درست مانند سامسونگ، شرایط مطابق با انتظارات پیش نرفته است، و حتی ممکن است نسخه مخصوص دهمین سالگرد تولید آیفون با تاخیر رونمایی شود.

برای یادآوری باید بدانید که اپل قصد دارد امسال یک نسخه از آیفون خود را با ویژگی های بسیار جدید و متمایزی تحت عنوان آیفون ۸ در کنار آیفون ۷s و آیفون ۷s Plus به بازار عرضه کند.

این آیفون ۸ به نمایشگر اولد مجهز خواهد بود. همان طور که در تصویر زیر می بینید، دوربین پشتی این آیفون به صورت عمودی طراحی شده است این در حالی است که آیفون ۷ پلاس دارای ساختار دوربین عمودی است.

سنسور اثر انگشت این آیفون نیز در زیر لوگوی اپل قرار گرفته است.

بیشتر بدانید:   آیفون ۸ برای شارژ بی سیم به دستگاه مجزا نیاز دارد
احتمالا آیفون 8 دارای سنسور تاچ آی دی در قاب پشتی خواهد بود
احتمالا آیفون ۸ دارای سنسور تاچ آی دی در قاب پشتی خواهد بود

 بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.