به نقل از پایگاه اینترنتی ۱UP نسخه جدید بازی جنون سرعت یا همان    NeedForSpeed ‌ که نخستین همکاری شرکت الکترونیک آرتز با استودیوی معروف Criterion Games سازنده سری بازی معروف BurnOut است در ۱۲ نوامبر سال جاری عرضه می‌شود.

این بازی که با عنوان رسمی Need for Speed: Hot Pursuit عرضه خواهد شد ادامه‌ای بر نسخه ۱۲ سال قبل که به صورت رسمی برای کنسول پلی استیشن ۲ عرضه شد خواهد بود.

مدیر طراحی این بازی سالیوان اعلام کرد این بازی تلفیقی از تعقیب و گریز با پلیس و همچنین مسابقات سرعتی نفس گیر و هیجان انگیز است و در ضمن این بازی دارای گزینه جدیدی با عنوان Autolog  است که به کاربران اجازه مقایسه رکوردهای مختلف خود را با سایر بازی کنندگان و دوستان خود می‌دهد.

در دموی به نمایش درآمده از این بازی نکاتی همچون تعقیب و گریز هیجان انگیز با ماشین های پلیس و همچنان گزیر از دست هلکوپترهای پلیس به چشم می‌خورد.

به گفته سالیوان در آغاز بازی از کاربر سوال می‌شود که می‌خواهد در نقش پلیس ، رانندگان خلاف کار را تعقیب کند و یا اینکه راننده خلافکاری باشد که به هیچ قانون و قواعدی پایبند نیست که البته اگر شما در نقش پلیس باشید دارای ماشین قوی‌تر و مقاوم‌تر در مقابل آسیب‌های احتمالی خواهید بود.

سالیوان همچنین تعقیب و گریز راننده خلافکار و ماشین پلیس را به دنبال کردن خرگوش توسط سگ های شکاری تشبیه کرده است.

این بازی قرار است که برای کنسول ایکس بکس ۳۶۰،پلی استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی در تاریخ ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۰ عرضه شود.

بیشتر بدانید:   بازی PES 2018 رسما معرفی شد

2 دیدگاه ها

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.