فروش دو روزه Nintendo Switch توانست رکورد سرعترین فروش تاریخ شرکت نینتندو را به خود اختصاص دهد.

در توئیتی که یکی از خبرنگاران نیویورک تایمز داشته، اعلام شد در فروش روز جمعه و شنبه گذشته Nintendo Switch بصورت عجبیب زیاد بوده و تابحال چنین رکورد فروشی را در نینتندو شاهد نبودیم. به ظاهر اینها را مدیر عامل بخش آمریکا Nintendo ،  Reggie Fils-Aime عنوان کرده است.

بازی  The Legend of Zelda: Breath of the Wild این کنسول نیز توانست رکورد فروش Super Mario 64 را در همین مدت کوتاه پیش رو بگذارد.

Nintendo Switch رکورد دار سرعترین فروش تاریخ نینتندو
Nintendo Switch رکورد دار سرعترین فروش تاریخ نینتندو

با توجه به آماری که Nintendo در فروش کوتاه مدت خود بدست آورده می توانست انتظار اتفاقات خوب برای Switch را پیش بینی کرد. البته هنوز برای قضاوت زود است و باید دید آیا Switch می تواند رکورد دار فروش این شرکت به نام Wii که همه آنرا می شناسیم و مدت هاست سردمدار فروش این شرکت بوده است، را پشت سر بگذارد یا نه.

نکته دیگر آمار فروش نینتندو این است که این اتفاق خارج از زمان معمول رونمایی های کنسول های بازی اتفاق افتاده و اولین بار است که چنین فروشی را در زمانی خارج از پیش بینی ها شاهد هستیم. این نشان می دهد که کاربران کنسول های بازی و علاقمندان به بازی زمان نمی شناسند و بر خلاف پیش بینی ها نیاز نیست حتما زمان های آزاد انتظار فروش بالایی از این دست تکنولوژی ها داشت!

بیشتر بدانید:   تبلت هم بچه بازی شد!

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید