اولین قسمت Radio Budio – RiseUp : ایوند

  در بخش جدید رادیو بادیو به نام RiseUp سراغ استارتاپ‌های موفق می رویم تا با آنها در مورد استارتاپ و ایده‌ای که داشتن و فرآیند موفقیت و اجرای موفق ایده‌ شان بپرسیم.

  در اولین قسمت RiseUp به دفتر کسب و کار ایوند Evand به عنوان یکی از استارتاپ‌های موفق ایرانی که کار اونها مدیریت رویدادها و مراسم‌ها است، رفتیم با در محیطی صمیمی تر، از موفقیت هاشون، کسب و کارشون و برنامه های آینده شان بیشتر بشنویم یاد بگیریم.

  اولین قسمت اول Radio Budio - RiseUp : ایوند
  اولین قسمت اول Radio Budio – RiseUp : ایوند

  از ایوند حتما شنیده اید. اگر در کسب و کارهای ایرانی چرخیده باشید حتما نام ایوند به گوش شما خورده است یا از سرویس های آنها استفاده کرده اید. ایوند سروس مدیریت رویدادها و مراسم ها از طریق فضای آنلاین است. کاربران می توانند با مراجعه به ایوند رویدادهای مورد علاقه خود را یافته و اطلاعات دقیقی از آن بدست آورده و از این طریق در رویداد مورد نظرشان ثبت نام کنند.

  همکاران ایوند در محیطی بسیار صمیمی با حس و حال خوب و مثبت در کنار هم جمع شده اند. زمان ضبط و مصاحبه همه سخت مشغول به کار بودند. موفق شدیم طبق قرار قبلی، با دوست خوب و پرانرژی مان آقای حمیدرضا احمدی گپ و گفتی داشته باشیم. ایشان مدیر مجموعه و هم موسس ایوند هستند و در RiseUp Episode 1 از تجربیات و موفقیت هاشون با ما بیشتر صحبت کردند. جناب امیر حبیب زاده ، هم موسس و مدیر فنی ایوند نیز سخت مشغول کار بودند. به همین دلیل در فرصت های دیگری با ایشان هم صحبت خواهیم داشت.

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۰۳

  با ما همراه باشید و به Radio Budio – RiseUp – Episode 1 : Evand گوش دهید. می توانید از همینجا آنرا بشنوید یا آنرا دانلود کرده و در فرصت های بهتر و احتمالا زمان رفت و آمدتون آنرا گوش دهید.

  نظرتون رو هم فراموش نکنید، با ما و بچه های خوب ایوند و آقای احمدی به اشتراک بگذارید.

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.