اولین قسمت Radio Budio – RiseUp : ایوند

  در بخش جدید رادیو بادیو به نام RiseUp سراغ استارتاپ‌های موفق می رویم تا با آنها در مورد استارتاپ و ایده‌ای که داشتن و فرآیند موفقیت و اجرای موفق ایده‌ شان بپرسیم.

  در اولین قسمت RiseUp به دفتر کسب و کار ایوند Evand به عنوان یکی از استارتاپ‌های موفق ایرانی که کار اونها مدیریت رویدادها و مراسم‌ها است، رفتیم با در محیطی صمیمی تر، از موفقیت هاشون، کسب و کارشون و برنامه های آینده شان بیشتر بشنویم یاد بگیریم.

  اولین قسمت اول Radio Budio - RiseUp : ایوند
  اولین قسمت اول Radio Budio – RiseUp : ایوند

  از ایوند حتما شنیده اید. اگر در کسب و کارهای ایرانی چرخیده باشید حتما نام ایوند به گوش شما خورده است یا از سرویس های آنها استفاده کرده اید. ایوند سروس مدیریت رویدادها و مراسم ها از طریق فضای آنلاین است. کاربران می توانند با مراجعه به ایوند رویدادهای مورد علاقه خود را یافته و اطلاعات دقیقی از آن بدست آورده و از این طریق در رویداد مورد نظرشان ثبت نام کنند.

  همکاران ایوند در محیطی بسیار صمیمی با حس و حال خوب و مثبت در کنار هم جمع شده اند. زمان ضبط و مصاحبه همه سخت مشغول به کار بودند. موفق شدیم طبق قرار قبلی، با دوست خوب و پرانرژی مان آقای حمیدرضا احمدی گپ و گفتی داشته باشیم. ایشان مدیر مجموعه و هم موسس ایوند هستند و در RiseUp Episode 1 از تجربیات و موفقیت هاشون با ما بیشتر صحبت کردند. جناب امیر حبیب زاده ، هم موسس و مدیر فنی ایوند نیز سخت مشغول کار بودند. به همین دلیل در فرصت های دیگری با ایشان هم صحبت خواهیم داشت.

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۴۳

  با ما همراه باشید و به Radio Budio – RiseUp – Episode 1 : Evand گوش دهید. می توانید از همینجا آنرا بشنوید یا آنرا دانلود کرده و در فرصت های بهتر و احتمالا زمان رفت و آمدتون آنرا گوش دهید.

  نظرتون رو هم فراموش نکنید، با ما و بچه های خوب ایوند و آقای احمدی به اشتراک بگذارید.

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید