رادیو بادیو – ویژه برنامه حمل و نقل هوشمند

  همون طور که قولش رو داده بودیم، با اولین ویژه برنامه رادیو بادیو در خدمت شما هستیم. اون قدر توی خبرهای هفنگی رادیو از ماشین های خودران و سیستم های حمل و نقل هوشمند خبر خوندیم که بهتر دیدیم یک ویژه برنامه برای این مساله تدارک ببینیم. کارشناس مهمان این ویژه برنامه هم ایلیا وکیلی بود؛ معاون فنی اسنپ و از کارشناسان خوب حوزه حمل و نقل هوشمند در ایران.

  رادیو بادیو- ویژه برنامه حمل و نقل هوشمند

  در این برنامه سعی کردیم تا با حضور ایلیا، هم مروری داشته باشم بر خودِ حمل و نقل هوشمند و پدیده هایی مثل ماشین های خودران و روش های جدیدتر حمل و نقل و هم مروری داشته باشیم بر تجربه ورود این فناوری ها به کشورمون. نیم نگاهی هم به آینده این حوزه داشتیم و سعی کردیم فکرهامون در مورد آینده رو با شما به اشتراک بگذاریم. طیعتا نظرات شما می تونه کامل کننده بحث برسامی ها و کارشناس مهمان برنامه باشه.

  همراهان رادیو بادیو در این ویژه برنامه:

  1. مسعود زمانی
  2. سعید دباغ
  3. محمودرضا فرهادی
  4. ایلیا وکیلی
  5. رضا اسکندری
  6. عیسی وجدانی
  7. مهیار سوری
  8. امین خلیقی سیکارودی

  ویژه برنامه های رادیو بادیو قراره به موضوعات مختلف حوزه فناوری با نگاهی دقیق تر و عمیق تر بپردازه. بنابراین اگر موضوعی هست که دوست دارید در این ویژه برنامه ها به بحث گذاشته بشه، حتما با هشتگ #رادیوبادیو یا #radiobudio با ما به اشتراک بگذارید. منتظر نظراتتون هستیم.

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۰۲

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.