رادیو بادیو قسمت ۰۱۵

  قسمت ۱۵ رادیو بادیو رو در خدمت شما هستیم. همونطور که قول داده بودیم بعد از قسمت چهاردهم بازبینی بر روی رادیو بادیو داشتیم. امیدوارم مثل گذشته، از این به بعد هم شنونده ما باشید و ما رو از لطف خودتون بهره مند کنید.

  دوست داشتیم گپی با شما زده باشیم. بگیم که مثل همه اتفاقات خوب مجموعه برسام، رادیو بادیو هم با توانایی، علاقه و شور و هیجان همکاران و دوستانمون و با حمایت کاربرانمون موفق شده و امیدواریم این موفقیت تا زمانی غیر قابل پیش بینی ادامه داشته باشد.

  رادیو بادیو قسمت 015

  تنها دلخوشی و  امید ما در همه لحظات، چه زمان هایی که موفق و خوشحال بودیم و چه زمان هایی که به هر دلیلی از موفقیتمون عقب افتاده بودیم، خواننده ها، کاربران و شنونده هایی بودند که در این چندین و چند سال کنار و همراه ما بودند.

  اینکه از شما بازخورد می گیریم، اینکه مورد شماتت یا تشویق شما قرار می گیریم و مفید هستیم نیروی پیش برنده همیشگی ما بوده تا تمام سعی خودمون رو برای متوقف نشدن کنیم. خدا رو شکر تا الان و امروز همین اتفاق افتاده و دوست داریم همچنان با کمک شما این قدم ها پررنگ تر و پرشتاب تر برداشته شود.

  بررسی های انجام شده و خروجی ها ما رو بر این داشت که از این به بعد در رادیو بادیو با شیوه ای متفاوت به مرور منتخب رویدادهای فناوری اطلاعات بپردازیم. برای همین از حالت بیان خبر خارج شدیم و بیشتر به تحلیل و بررسی اتفاقات خواهیم پرداخت.

  مهمان ها و همراهان متفاوت عزیر دیگری هم به مرور به ما اضافه خواهند شد. همچنین موضوعات مهمی رو گلچین خواهیم کرد و ویژه برنامه ای برای آن ترتیب خواهیم داد تا بیشتر و مفصل تر در مورد اوون صحبت کنیم. انتخاب این موضوعات هم با کمک خواننده ها و شنونده های ما خواهد بود.

  بیشتر بدانید:   رادیو بادیو قسمت ۰۱۲

  در این برنامه می شنوید:

  این هفته هم براتون خبرهای مختلفی از دنیای فناوری رو انتخاب کردیم: از درگیری ادوارد اسنودن و جولین آسانژ تا قوانین جدید استرالیا برای پیگیری تراکنش های مالی، از برنامه های جدید ایلان ماسک تا راهنماهای ترافیکی پشت اتوبوس های شهری لندن، و از آخرین و داغ ترین اتفاقات حوزه هوش مصنوعی.

  دوستان عزیز همراه رادیو بادیو قسمت ۱۵ ام:

  1. عیسی وجدانی
  2. رضا اسکندری
  3. محمودرضا فرهادی
  4. سعید دباغ
  5. مهیار سوری

  گروه تلگرام http://telegram.me/barsamnews رو فراموش نکنید و هشتگ های #رادیوبادیو و #radiobudio رو هم حتما دنبال کنید.

  آرشیو کامل رادیو بادیو را می توانید از این لینک بیابید

  نظر خود را بنویسید

  لطفا نظر خود را بنویسید
  لطفا نام خود را وارد کنید

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.